Filtry:

Cena

-

Adapter miniPCI<->PCI do Mikrotika

Adapter miniPCI<->PCI do Mikrotika

Dostepny15,42 zł z VAT (12,54 zł netto)

    Bracket Mini SXT

    Bracket Mini SXT

    Skonsultuj z handlowcem13,53 zł z VAT (11,00 zł netto)

      Dystans 6mm do RB komplet 6szt.

      Dystans 6mm do RB komplet 6szt.

      W dostawie7,79 zł z VAT (6,33 zł netto)

        LHGmount

        LHGmount

        Dostepny47,05 zł z VAT (38,25 zł netto)

          MikroTik Flex-guide

          MikroTik Flex-guide

          Dostepny31,61 zł z VAT (25,70 zł netto)

            MikroTik GPEN21 Poe injector with SFP

            MikroTik GPEN21 Poe injector with SFP

            Skonsultuj z handlowcem102,67 zł z VAT (83,47 zł netto)

              MikroTik GPeR Akcesorium LAN 2xRJ45 1000mb/s

              MikroTik GPeR Akcesorium LAN 2xRJ45 1000mb/s

              Dostepny62,75 zł z VAT (51,02 zł netto)

                Mikrotik RJ45 SFP 10/100/1000

                Mikrotik RJ45 SFP 10/100/1000

                Skonsultuj z handlowcem104,48 zł z VAT (84,94 zł netto)

                  MikroTik RouterBoard SFP+ 1m direct attach cable

                  MikroTik RouterBoard SFP+ 1m direct attach cable

                  Dostepny103,71 zł z VAT (84,32 zł netto)

                    MikroTik RouterBoard SFP+ 3m direct attach cable

                    MikroTik RouterBoard SFP+ 3m direct attach cable

                    Skonsultuj z handlowcem140,79 zł z VAT (114,46 zł netto)

                      MIKROTIK S+RJ10 SFP+ MODULE 10GB/S

                      MIKROTIK S+RJ10 SFP+ MODULE 10GB/S

                      Dostepny248,16 zł z VAT (201,76 zł netto)

                        Mikrotik S-31DLC20D SFP dual, SM LC, 1310, 20km

                        Mikrotik S-31DLC20D SFP dual, SM LC, 1310, 20km

                        Skonsultuj z handlowcem0,00 zł z VAT (0,00 zł netto)

                          Mikrotik S-85DLC05D 1.25 G MM 550 850nm

                          Mikrotik S-85DLC05D 1.25 G MM 550 850nm

                          Dostepny62,61 zł z VAT (50,90 zł netto)

                            MiktoTik GPeR IP67 Case

                            MiktoTik GPeR IP67 Case

                            Na Zamowienie0,00 zł z VAT (0,00 zł netto)

                              POE-PASSIVE injector&spliter

                              POE-PASSIVE injector&spliter

                              W dostawie5,34 zł z VAT (4,34 zł netto)

                                Ostatnio oglądałeś

                                Newsletter

                                Chcesz otrzymywać informacje o nowościach
                                Wpisz swój adres e-mail