Filtry:

Cena

-

Producent

Duplex

D-Link DEM-310GT 1-portowy moduł światłowodowy Mini-GBIC 1000Base-LX (10km)

D-Link DEM-310GT 1-portowy moduł światłowodowy Mini-GBIC 1000Base-LX (10km)

Skonsultuj z handlowcem69,67 zł z VAT (56,64 zł netto)

    D-Link DEM-311GT 1-portowy moduł światłowodowy Mini-GBIC 1000Base-SX (550m)

    D-Link DEM-311GT 1-portowy moduł światłowodowy Mini-GBIC 1000Base-SX (550m)

    Skonsultuj z handlowcem49,41 zł z VAT (40,17 zł netto)

      E-SFP-1.25-LC-MM-1310-02

      E-SFP-1.25-LC-MM-1310-02

      Dostepny64,56 zł z VAT (52,49 zł netto)

        Medium moduł SFP 1.25G LC DX MM 850nm 550m DDM

        Medium moduł SFP 1.25G LC DX MM 850nm 550m DDM

        Dostepny34,43 zł z VAT (27,99 zł netto)

          Medium moduł SFP+ 10G LC dual MM 850nm 300m DDM

          Medium moduł SFP+ 10G LC dual MM 850nm 300m DDM

          Dostepny66,95 zł z VAT (54,43 zł netto)

            Medium moduł SFP+ 10G LC dual SM 20km 1310 nm DDM

            Medium moduł SFP+ 10G LC dual SM 20km 1310 nm DDM

            Dostepny105,12 zł z VAT (85,46 zł netto)

              Medium SFP+ 10G LC dual SM 40km 1550nm DDM

              Medium SFP+ 10G LC dual SM 40km 1550nm DDM

              Na Zamowienie615,49 zł z VAT (500,40 zł netto)

                Medium* SFP 1.25G, SM LC, dual 20km TX1310

                Medium* SFP 1.25G, SM LC, dual 20km TX1310

                Dostepny41,64 zł z VAT (33,85 zł netto)

                  Medium* SFP+ 10G, SM LC, DDM 10km TX1310

                  Medium* SFP+ 10G, SM LC, DDM 10km TX1310

                  Skonsultuj z handlowcem309,96 zł z VAT (252,00 zł netto)

                    SFP OPTEC DUAL LC 120KM DDM 28dB tx1550

                    SFP OPTEC DUAL LC 120KM DDM 28dB tx1550

                    Skonsultuj z handlowcem965,55 zł z VAT (785,00 zł netto)

                      SFP OPTEC DUAL LC 160KM DDM 41dB tx1550

                      SFP OPTEC DUAL LC 160KM DDM 41dB tx1550

                      Skonsultuj z handlowcem1 630,98 zł z VAT (1 326,00 zł netto)

                        SFP OPTEC DUAL LC 20KM DDM 16dB tx1310

                        SFP OPTEC DUAL LC 20KM DDM 16dB tx1310

                        Skonsultuj z handlowcem78,62 zł z VAT (63,92 zł netto)

                          SFP OPTEC DUAL LC 40KM DDM 22dB tx1310

                          SFP OPTEC DUAL LC 40KM DDM 22dB tx1310

                          Skonsultuj z handlowcem146,07 zł z VAT (118,76 zł netto)

                            SFP OPTEC DUAL LC 80KM DDM 24dB tx1550

                            SFP OPTEC DUAL LC 80KM DDM 24dB tx1550

                            Dostepny337,44 zł z VAT (274,34 zł netto)

                              SFP+ OPTEC, 10G, SM LC, 2km, TX1310 DDM

                              SFP+ OPTEC, 10G, SM LC, 2km, TX1310 DDM

                              Dostepny83,57 zł z VAT (67,94 zł netto)

                                Ostatnio oglądałeś

                                Newsletter

                                Chcesz otrzymywać informacje o nowościach
                                Wpisz swój adres e-mail