Filtry:

Cena

-

Producent

D-Link DEM-310GT 1-portowy moduł światłowodowy Mini-GBIC 1000Base-LX (10km)

D-Link DEM-310GT 1-portowy moduł światłowodowy Mini-GBIC 1000Base-LX (10km)

Skonsultuj z handlowcem69,67 zł z VAT (56,64 zł netto)

    D-Link DEM-311GT 1-portowy moduł światłowodowy Mini-GBIC 1000Base-SX (550m)

    D-Link DEM-311GT 1-portowy moduł światłowodowy Mini-GBIC 1000Base-SX (550m)

    Skonsultuj z handlowcem49,41 zł z VAT (40,17 zł netto)

      E-SFP-1.25-LC-MM-1310-02

      E-SFP-1.25-LC-MM-1310-02

      Dostepny76,01 zł z VAT (61,80 zł netto)

        Medium moduł SFP+ 10G LC dual MM 850nm 300m DDM

        Medium moduł SFP+ 10G LC dual MM 850nm 300m DDM

        Dostepny75,73 zł z VAT (61,57 zł netto)

          Medium SFP+ 10G LC dual SM 40km 1550nm DDM

          Medium SFP+ 10G LC dual SM 40km 1550nm DDM

          Dostepny598,40 zł z VAT (486,50 zł netto)

            Medium* SFP 1.25G, SM LC, 20km TX1310

            Medium* SFP 1.25G, SM LC, 20km TX1310

            Skonsultuj z handlowcem54,86 zł z VAT (44,60 zł netto)

              Medium* SFP+ 10G, SM LC, DDM 10km TX1310

              Medium* SFP+ 10G, SM LC, DDM 10km TX1310

              Skonsultuj z handlowcem245,74 zł z VAT (199,79 zł netto)

                SFP OPTEC DUAL LC 120KM DDM 28dB tx1550

                SFP OPTEC DUAL LC 120KM DDM 28dB tx1550

                Skonsultuj z handlowcem965,55 zł z VAT (785,00 zł netto)

                  SFP OPTEC DUAL LC 160KM DDM 41dB tx1550

                  SFP OPTEC DUAL LC 160KM DDM 41dB tx1550

                  Skonsultuj z handlowcem1 630,98 zł z VAT (1 326,00 zł netto)

                    SFP OPTEC DUAL LC 20KM DDM 16dB tx1310

                    SFP OPTEC DUAL LC 20KM DDM 16dB tx1310

                    Dostepny81,54 zł z VAT (66,29 zł netto)

                      SFP OPTEC DUAL LC 40KM DDM 22dB tx1310

                      SFP OPTEC DUAL LC 40KM DDM 22dB tx1310

                      Dostepny146,07 zł z VAT (118,76 zł netto)

                        SFP OPTEC DUAL LC 80KM DDM 24dB tx1550

                        SFP OPTEC DUAL LC 80KM DDM 24dB tx1550

                        Dostepny336,77 zł z VAT (273,80 zł netto)

                          SFP+ OPTEC, 10G, SM LC, 2km, TX1310 DDM

                          SFP+ OPTEC, 10G, SM LC, 2km, TX1310 DDM

                          W dostawie130,74 zł z VAT (106,29 zł netto)

                            Ostatnio oglądałeś

                            Newsletter

                            Chcesz otrzymywać informacje o nowościach
                            Wpisz swój adres e-mail