Filtry:

Cena

-

Producent

Zapewnimy Ci niezbędne wyposażenie, potrzebne każdemu instalatorowi. W naszym sklepie znajdziesz rozmaite urządzenie potrzebne podczas pracy nad instalacjami światłowodowymi. Znajdziesz u nas produkty, które pozwolą Ci wykonać niezbędne pomiary oraz pomogą w utrzymaniu czystości przewodów.

Na wirtualnych półkach Alfa Extranet dostępne są m.in. czyszczarki do złącz wewnętrznych, identyfikatory włókien, lokalizatory uszkodzeń, mierniki mocy optycznej, reflektometry, źródła światła i wiele innych urządzeń od znanych oraz cenionych producentów. Przygotowaliśmy także funkcjonalne zestawy np. zestaw kelushi składający się z latarki i miernika. Asortyment tej kategorii obejmuje szeroki wybór urządzeń do pracy przy światłowodach. Zachęcamy do obejrzenia wszystkich naszych produktów.

Nie wiesz, jaki sprzęt będzie najlepszy? Nasi doświadczeni specjaliści na pewno Ci pomogą i doradzą właściwe rozwiązanie! Wybierz najlepsze urządzenia — z nami pracy na światłowodach będzie bezpieczna, szybka i skuteczna!

Urządzenia

Czyszczarka do złącz wewnętrznych 2.5mm CLEAN-E2 (SC,FC,ST)

Czyszczarka do złącz wewnętrznych 2.5mm CLEAN-E2 (SC,FC,ST)

Dostepny91,94 zł z VAT (74,75 zł netto)

    FTTx / MDU PON OTDR - MaxTester-730B

    FTTx / MDU PON OTDR - MaxTester-730B

    Skonsultuj z handlowcem43 050,00 zł z VAT (35 000,00 zł netto)

      FWDM 1550nm; pass 1530~1560, reflect 1260~1510nm, SC/APC (ABS BOX)

      FWDM 1550nm; pass 1530~1560, reflect 1260~1510nm, SC/APC (ABS BOX)

      Skonsultuj z handlowcem598,06 zł z VAT (486,23 zł netto)

        Identyfikator włókien + 4 uchwyty do włókien i kabli (OTI-UP33)

        Identyfikator włókien + 4 uchwyty do włókien i kabli (OTI-UP33)

        Skonsultuj z handlowcem1 574,40 zł z VAT (1 280,00 zł netto)

          Lokalizator Uszkodzeń HT-20 20mW

          Lokalizator Uszkodzeń HT-20 20mW

          Dostepny307,50 zł z VAT (250,00 zł netto)

            Lokalizator uszkodzeń światłowodów 206L

            Lokalizator uszkodzeń światłowodów 206L

            Skonsultuj z handlowcem378,86 zł z VAT (308,02 zł netto)

              Lokalizator uszkodzeń światłowodów 206S

              Lokalizator uszkodzeń światłowodów 206S

              Skonsultuj z handlowcem378,88 zł z VAT (308,03 zł netto)

                Miernik mocy JW3208C (-50 +26dBM)

                Miernik mocy JW3208C (-50 +26dBM)

                W dostawie350,14 zł z VAT (284,67 zł netto)

                  Miernik mocy OPM TM103N-A -70~+10dBm

                  Miernik mocy OPM TM103N-A -70~+10dBm

                  Skonsultuj z handlowcem257,07 zł z VAT (209,00 zł netto)

                    Miernik Mocy Optycznej 3w1 Proskit MT-7618

                    Miernik Mocy Optycznej 3w1 Proskit MT-7618

                    Skonsultuj z handlowcem181,43 zł z VAT (147,50 zł netto)

                      Miernik mocy optycznej JW3205

                      Miernik mocy optycznej JW3205

                      Skonsultuj z handlowcem1 016,48 zł z VAT (826,41 zł netto)

                        Miernik mocy optycznej JW3206

                        Miernik mocy optycznej JW3206

                        W dostawie2 508,20 zł z VAT (2 039,19 zł netto)

                          Miernik mocy optycznej JW3208A (-70~+3dBm)

                          Miernik mocy optycznej JW3208A (-70~+3dBm)

                          Skonsultuj z handlowcem805,27 zł z VAT (654,69 zł netto)

                            Miernik mocy optycznej JW3208C (-50~+26dBm)

                            Miernik mocy optycznej JW3208C (-50~+26dBm)

                            Skonsultuj z handlowcem805,27 zł z VAT (654,69 zł netto)

                              Mikroskop ręczny inspekcji złącz światłowodowych MDL: CL-400x

                              Mikroskop ręczny inspekcji złącz światłowodowych MDL: CL-400x

                              Skonsultuj z handlowcem957,65 zł z VAT (778,58 zł netto)

                                Naprężacz/ Narzędzie do montażu taśmy stalowej Telenco BTL

                                Naprężacz/ Narzędzie do montażu taśmy stalowej Telenco BTL

                                Dostepny580,56 zł z VAT (472,00 zł netto)

                                  palmOTDR-VISA M2 (1310/1550nm, 27/25dB)

                                  palmOTDR-VISA M2 (1310/1550nm, 27/25dB)

                                  Skonsultuj z handlowcem12 593,81 zł z VAT (10 238,87 zł netto)

                                    palmOTDR-VISA M2 (1550nm, 27dB)

                                    palmOTDR-VISA M2 (1550nm, 27dB)

                                    Skonsultuj z handlowcem10 627,20 zł z VAT (8 640,00 zł netto)

                                      Reflektometr Grandway FHO5000 FTTH OTDR 1310/1550nm 35/33dB

                                      Reflektometr Grandway FHO5000 FTTH OTDR 1310/1550nm 35/33dB

                                      Skonsultuj z handlowcem10 688,70 zł z VAT (8 690,00 zł netto)

                                        Reflektometr Grandway FHO5000 T40F FTTH OTDR xPON

                                        Reflektometr Grandway FHO5000 T40F FTTH OTDR xPON

                                        Na Zamowienie20 897,70 zł z VAT (16 990,00 zł netto)

                                          Ostatnio oglądałeś

                                          Newsletter

                                          Chcesz otrzymywać informacje o nowościach
                                          Wpisz swój adres e-mail