Filtry:

Cena

-

Właściwe podłączenie kabli światłowodowych do systemu ma ogromne znacznie, ponieważ gwarantuje odpowiednie działanie sieci. Dlatego tak ważne są dobre jakościowo pigtaile, które znajdują się w naszej ofercie.

Optymalny sposób łączenia światłowodu

Pigtaile to krótkie odcinki przewodu, które z jednej strony zakończone są złączem. Oczywiście w naszym sklepie występują różnorodne modele różniące się od siebie końcowym wtykiem. Jednak strona służy do łączenia przewodu z danym urządzeniem, druga zaś najczęściej zespawana jest z kablem właściwym.

W naszej ofercie przygotowaliśmy ten osprzęt w długości od 1 do 2 m. Poszczególne modele różnią się od siebie siłą naciągu oraz tłumiennością. Poszczególne warianty wykonujemy również na zamówienie. Naszym Klientom oferujemy także możliwość zakupu hurtowego za pomocą panelu B2B. W przypadku pytań dotyczących produktu udostępniamy formularz oraz telefon kontaktowy do specjalistów, którzy z przyjemnością podpowiedzą najlepsze rozwiązanie. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem dostępnym w naszym sklepie.

Pigtaile

FanOut ( node cable ) dla CaTV

FanOut ( node cable ) dla CaTV

Na Zamowienie246,00 zł z VAT (200,00 zł netto)

    Medium pigtail LC/APC 2m, G657A

    Medium pigtail LC/APC 2m, G657A

    Dostepny3,08 zł z VAT (2,50 zł netto)

      Medium* Pigtail 12 Colours SM 1.5M

      Medium* Pigtail 12 Colours SM 1.5M

      Dostepny41,25 zł z VAT (33,54 zł netto)

        Medium* pigtail SC/APC 1m, G652, PVC without easy strip

        Medium* pigtail SC/APC 1m, G652, PVC without easy strip

        Dostepny2,83 zł z VAT (2,30 zł netto)

          Medium* pigtail SC/APC 1m, G652D, LSZH

          Medium* pigtail SC/APC 1m, G652D, LSZH

          Skonsultuj z handlowcem3,11 zł z VAT (2,53 zł netto)

            Medium* pigtail SC/APC 1m, G657A, LSZH

            Medium* pigtail SC/APC 1m, G657A, LSZH

            Skonsultuj z handlowcem3,11 zł z VAT (2,53 zł netto)

              Medium* pigtail SC/APC 1m, G657A, PVC without easy strip

              Medium* pigtail SC/APC 1m, G657A, PVC without easy strip

              Dostepny2,83 zł z VAT (2,30 zł netto)

                Medium* Pigtail SC/APC, SM, 2M

                Medium* Pigtail SC/APC, SM, 2M

                Dostepny2,61 zł z VAT (2,12 zł netto)

                  Medium* pigtail SC/PC 1m G657A, PVC

                  Medium* pigtail SC/PC 1m G657A, PVC

                  Dostepny2,85 zł z VAT (2,32 zł netto)

                    Medium* pigtail SC/PC 1m, G652D, LSZH

                    Medium* pigtail SC/PC 1m, G652D, LSZH

                    Skonsultuj z handlowcem2,95 zł z VAT (2,40 zł netto)

                      Medium* pigtail SC/PC 1m, G652D, PVC

                      Medium* pigtail SC/PC 1m, G652D, PVC

                      Skonsultuj z handlowcem2,62 zł z VAT (2,13 zł netto)

                        Medium* pigtail SC/PC 1m, G657A, LSZH

                        Medium* pigtail SC/PC 1m, G657A, LSZH

                        Skonsultuj z handlowcem2,88 zł z VAT (2,34 zł netto)

                          Pigtail LC/UPC 9/125 2m

                          Pigtail LC/UPC 9/125 2m

                          W dostawie5,54 zł z VAT (4,50 zł netto)

                            Pigtail SC/APC (8) 2m G657A

                            Pigtail SC/APC (8) 2m G657A

                            W dostawie5,09 zł z VAT (4,14 zł netto)

                              Pigtail SC/PC 50/125 2m

                              Pigtail SC/PC 50/125 2m

                              W dostawie5,54 zł z VAT (4,50 zł netto)

                                Pigtail SC/PC 9/125 2m

                                Pigtail SC/PC 9/125 2m

                                Dostepny5,51 zł z VAT (4,48 zł netto)

                                  Pigtail ST/PC 50/125 2m

                                  Pigtail ST/PC 50/125 2m

                                  W dostawie6,77 zł z VAT (5,50 zł netto)

                                    Pigtail ST/PC 9/125 2m

                                    Pigtail ST/PC 9/125 2m

                                    W dostawie6,77 zł z VAT (5,50 zł netto)

                                      Rozszycia kabli

                                      Rozszycia kabli

                                      Na Zamowienie246,00 zł z VAT (200,00 zł netto)

                                        Ostatnio oglądałeś

                                        Newsletter

                                        Chcesz otrzymywać informacje o nowościach
                                        Wpisz swój adres e-mail