Filtry:

Cena

-

Rozwój technologiczny sprawił, że coraz częściej i chętniej sięga się po rozwiązania bezprzewodowe, które oczywiście muszą charakteryzować się świetnymi parametrami. W naszej ofercie znajdziesz sektorowe anteny MikroTik w tym serię mANT, które są powszechnie stosowane w sieciach bezprzewodowych (Wi-Fi, dostępowe oraz szerokopasmowe).

Nowoczesne i wydajne anteny MikroTik

Tego rodzaju urządzenia, przygotowane w naszym sklepie, pozwolą na zwiększenie zasięgu sygnału. Sektorowe anteny MikroTik charakteryzują się wielokierunkowością, co sprowadza się do tego, że można bezproblemowo ustawić je w taki sposób, aby sygnał był ukierunkowany w miejscu, gdzie jest on najbardziej potrzebny. Modele sektorowe, dzięki tej właściwości minimalizują ewentualne zakłócenia i przyczyniają się do poprawy wydajności.

Sektorowe anteny MikroTik mają również bardzo dużą moc, co pozwala na możliwość obsługi przez jeden sprzęt większego obszaru.

Anteny MikroTik – wysokiej jakości model do montażu zewnętrznego

Przygotowane w naszym sklepie urządzenia idealnie sprawdzą się w różnorodnych warunkach atmosferycznych. Sektorowe anteny MikroTik wykonane są z trwałego materiału, który wykazuje bardzo dobra odporność na deszcz, wiatr, śnieg oraz inne czynniki, co sprawia, że modele te można bez obaw montować na zewnątrz.

Dodatkowo warto zaznaczyć, że anteny MikroTik nie są skomplikowane w instalacji. Nadają się do montażu m.in. na masztach. Z kolei regulowane uchwyty umożliwiają jak najlepsze dostosowanie ich położenia względem docelowego kąta promieniowania. Urządzenie tego typu to najlepszy wybór, jeśli zależy nam na uzyskaniu bardzo dobrej wydajności, niezawodności i trwałości. Seria mANT jest szczególnie cenione przez przedsiębiorców oraz dostawców usług internetowych.

Oczywiście w przypadku pytań bądź wątpliwości względem doboru urządzenia, nasz doświadczony zespół specjalistów z przyjemnością udzieli wsparcia i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu Alfa Extranet!

Anteny

MikroTik mANT30 PA

MikroTik mANT30 PA

Skonsultuj z handlowcem989,03 zł z VAT (804,09 zł netto)

    Ostatnio oglądałeś

    Newsletter

    Chcesz otrzymywać informacje o nowościach
    Wpisz swój adres e-mail