Huawei EG8145x6 CE SC/APC

Wszystkie dane techniczne

Biuro obsługi klienta: +48 34 333 67 76

Zakupy hurtowe - Kupuj ten produkt w cenach hurtowych: Panel B2B

Dostępność: Skonsultuj z handlowcem

Cena:

340,40 zł z VAT (276,75 zł netto)

  • Koszt przesyłki: od 19,07
  • Darmowa dostawa od kwoty 2000,00 zł

Opis produktu

Huawei EG8145x6 to terminal przeznaczony do sieci GPON wyposażony w technologię WiFi 6. Posiada 1 port GPON SC/APC, 4 gigabitowe porty Ethernet, 1 port telefoniczny RJ11 (POTS) oraz 2 porty USB. Może transmitować sieć bezprzewodową zgodne ze standardami IEEE 802.11 b/g/n/ax dla pasma 2.4GHz oraz ze standardami IEEE 802.11 a/n/ac/ax dla pasma 5GHz jednocześnie dla obu pasm.
Specyfikacja:
  • Obsługa Wi-Fi 6 - standard 802.11ax
  • Maksymalna teoretyczna przepustowość WiFi: 2402 Mb/s w 5 GHz, 574 Mb/s w 2,4 GHz;
  • 4 gigabitowe porty Ethernet
  • 1 port POTS (RJ11)
  • 1x port USB 2.0
  • Port optyczny SC/UPC
  • Wymiary - 195.0x125.0x35.0mm
  • Waga - 372g
  • Zasilanie - DC 12V, (1,5A)
  • Maksymalny pobór mocy - 18W
  • Pamięć RAM - 256MB
  • Pamięć Wbudowana - 128MB
  • Zysk anteny - 5 dBi

Produkty z tej samej kategorii

ZTE GPON F670L V9.0 CE

ZTE GPON F670L V9.0 CE

Dostepny269,25 zł z VAT (218,90 zł netto)

    ZTE F601 CE

    ZTE F601 CE

    Skonsultuj z handlowcem138,62 zł z VAT (112,70 zł netto)

      Huawei EG8141A5

      Huawei EG8141A5

      Dostepny121,77 zł z VAT (99,00 zł netto)

        Huawei EG8145V5 CE SC/APC

        Huawei EG8145V5 CE SC/APC

        Skonsultuj z handlowcem232,16 zł z VAT (188,75 zł netto)

          ZTE F620 GPON ONU

          ZTE F620 GPON ONU

          Skonsultuj z handlowcem188,56 zł z VAT (153,30 zł netto)

            Zapytaj specjalistę o ten produkt

            Wypełnij formularz

            weryfikator

            Wypełnij formularz

            Zapytaj specjalistę o ten produkt

            Newsletter

            Chcesz otrzymywać informacje o nowościach
            Wpisz swój adres e-mail