Spawarka światłowodowa FiberFox Mini-6S+

Wszystkie dane techniczne

Biuro obsługi klienta: +48 34 333 67 76

Zakupy hurtowe - Kupuj ten produkt w cenach hurtowych: Panel B2B

Dostępność: Dostepny

Cena:

18 077,61 zł z VAT (14 697,24 zł netto)

  • Koszt przesyłki: od 0,00
  • Darmowa dostawa od kwoty 2000,00 zł

Opis produktu

Spawarki FiberFox to profesjonalna seria spawarek, może byś stosowana do włókien: SM(0.03dB) / MM(0.01dB) / DS(0.05dB) / NZDS(0.05dB) / G.657(0.03dB) . Czas spawania wynosi zaledwie około 6 sekund w trybie szybkim, a użytkownik ma podgląd dla całej operacji na dużym, czytelnym wyświetlaczu. Co ważne po zakończonej czynności spawania mamy możliwość przeprowadzenia mechanicznego testu wytrzymałości spawu o sile odciągu włókien 1.96-2.25N. Pracując na baterii możemy wykonać około 300 cykli (w zestawie znajdują się dwie baterie co pozwala wykonać aż 600 operacji). Producent poświadcza wysoką jakość produktu poprzez udzielenie gwarancji na okres 3 lat.

Specyfikacja:

  • Metoda spawania - centrowanie do rdzenia

  • Strata - SM(0.02dB) / MM(0.01dB) / DS(0.04dB) / NZDS(0.04dB)

  • Tryby spawania - 166 trybów (automatyczne -38, użytkownika -128)

  • Czas spawu - 6 sekund w trybie szybkim / 10 sekund w trybie auto

  • Typy włókien - SM (ITU-T G652 &G.657) / MM (ITU-T G.651) / DS (ITU-T G.653) / NZDS (ITU-T G.655)

  • Czas wygrzewania około 10 sekund

  • Tryby wygrzewania - 41 trybów (automatyczne 9, użytkownika 32)

  • Podłączenie do komputera - Mini USB

  • Żywotność elektrod - około 5500 spawów

  • Bateria - Li-ion 11.1V, 5200mAh (300 cykli pracy na baterii)

  • Zasilanie AC 100-240V / DC 12,6V 1.8A

  • Wyświetlacz - LCD 4.3 cala

  • Waga 1.5kg

  • Wymiary - 124x123x138mm

  • Temperatura pracy - od -10 do +50

  • Test wytrzymałości spawu - od 1.96 do 2.25N

  • Skład zestawu - spawarka, gilotyna, dwie baterie, kuferek, ładowarka samochodowa, ładowarka AC, kabel USB, elektrody, instrukcja obsługi CD, pasek na ramię, płyta chłodząca.

Produkty z tej samej kategorii

Gilotyna Jilong KL-21F

Gilotyna Jilong KL-21F

Dostepny516,75 zł z VAT (420,12 zł netto)

    FiberFox SOC SC/UPC

    FiberFox SOC SC/UPC

    Skonsultuj z handlowcem16,70 zł z VAT (13,58 zł netto)

      Spawarka światłowodowa FiberFox Mini-4S

      Spawarka światłowodowa FiberFox Mini-4S

      Skonsultuj z handlowcem15 375,00 zł z VAT (12 500,00 zł netto)

        Gilotynka Jilong KL-21B z pojemnikiem

        Gilotynka Jilong KL-21B z pojemnikiem

        W dostawie1 924,67 zł z VAT (1 564,77 zł netto)

          Spawarka światłowodowa INNO View 5 + obcinarka VF-15H, zapsowa para eleketrod, akcesoria

          Spawarka światłowodowa INNO View 5 + obcinarka VF-15H, zapsowa para eleketrod, akcesoria

          Skonsultuj z handlowcem18 573,00 zł z VAT (15 100,00 zł netto)

            Zapytaj specjalistę o ten produkt

            Wypełnij formularz

            weryfikator

            Wypełnij formularz

            Zapytaj specjalistę o ten produkt

            Newsletter

            Chcesz otrzymywać informacje o nowościach
            Wpisz swój adres e-mail