FIBRAIN patchcord SC/APC-SC/APC 5m SX

Wszystkie dane techniczne

Biuro obsługi klienta: +48 34 333 67 76

Zakupy hurtowe - Kupuj ten produkt w cenach hurtowych: Panel B2B

Dostępność: Dostepny

Cena:

26,13 zł z VAT (21,24 zł netto)

  • Koszt przesyłki: od 18,45
  • Darmowa dostawa od kwoty 2000,00 zł

Opis produktu

Patchcordy abonenckie Fibrain są krótkimi odcinkami kabli używanych w sieci FTTH, przeznaczonych do połączeń pomiędzy ONT a gniazdem abonenckim. Kable te posiadają powłokę LSOH zrobioną z tworzywa sztucznego trudnopalnego i nie wydzielającego trujących gazów w przypadku pożaru. Dlatego też są bezpieczne dla zastosowań wewnątrzbudynkowych. Dzięki specjalnej, wzmocnionej konstrukcji posiadają większą niż klasyczne patchcordy odporność mechaniczną, nawet do 1000 N. Dodatkowo stosując odpowiedni rodzaj włókna odpornego na zginanie kabel abonencki można bardzo elastycznie i dyskretnie wpasować w wystrój każdego wnętrza, nie zaburzając jego wyglądu.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/APC G657A2 10m DX

Patchcord SC/APC-SC/APC G657A2 10m DX

Dostepny38,98 zł z VAT (31,69 zł netto)

    Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

    Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

    Dostepny17,22 zł z VAT (14,00 zł netto)

      Medium* patchcord SC/APC-SC/APC, 2m, DX, G657A, PVC

      Medium* patchcord SC/APC-SC/APC, 2m, DX, G657A, PVC

      Dostepny11,59 zł z VAT (9,42 zł netto)

        Medium* patchcord SC/APC-SC/APC, 5m, DX, G652D, LSZH

        Medium* patchcord SC/APC-SC/APC, 5m, DX, G652D, LSZH

        Dostepny15,98 zł z VAT (12,99 zł netto)

          FIBRAIN patchcord SC/APC-SC/APC 3m SX

          FIBRAIN patchcord SC/APC-SC/APC 3m SX

          Dostepny27,40 zł z VAT (22,28 zł netto)

            Zapytaj specjalistę o ten produkt

            Wypełnij formularz

            weryfikator

            Wypełnij formularz

            Zapytaj specjalistę o ten produkt

            Newsletter

            Chcesz otrzymywać informacje o nowościach
            Wpisz swój adres e-mail