Medium* SFP WDM 1.25G, SM SC, 20km TX1550

Wszystkie dane techniczne

Biuro obsługi klienta: +48 34 333 67 76

Zakupy hurtowe - Kupuj ten produkt w cenach hurtowych: Panel B2B

Dostępność: Dostepny

Cena:

44,65 zł z VAT (36,30 zł netto)

  • Koszt przesyłki: od 18,45
  • Darmowa dostawa od kwoty 2000,00 zł

Opis produktu

                                                            Medium* SFP WDM 1.25G, SM SC, 20km TX1550
 
Port 1x 1,25 Gbps SC SM
Długość fali TX 1550
Długość fali RX 1310
Zasięg portu 16dB (20km)
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) nie
Typ modułu
SFP
Okres gwarancji 24 miesięce

Produkty z tej samej kategorii

SFP-WDM-SC-SM 1310/1550 simplex, 3km

SFP-WDM-SC-SM 1310/1550 simplex, 3km

Dostepny130,42 zł z VAT (106,03 zł netto)

    SFP WDM, 155M, SM SC, 20km, TX1310

    SFP WDM, 155M, SM SC, 20km, TX1310

    Dostepny80,66 zł z VAT (65,58 zł netto)

      D-Link DEM-311GT 1-portowy moduł światłowodowy Mini-GBIC 1000Base-SX (550m)

      D-Link DEM-311GT 1-portowy moduł światłowodowy Mini-GBIC 1000Base-SX (550m)

      Skonsultuj z handlowcem49,41 zł z VAT (40,17 zł netto)

        GBIC WDM, 1.25G, SM SC, 20km, TX1310

        GBIC WDM, 1.25G, SM SC, 20km, TX1310

        Dostepny141,50 zł z VAT (115,04 zł netto)

          SFP-RJ45-SM, 100m

          SFP-RJ45-SM, 100m

          Skonsultuj z handlowcem109,57 zł z VAT (89,08 zł netto)

            Zapytaj specjalistę o ten produkt

            Wypełnij formularz

            weryfikator

            Wypełnij formularz

            Zapytaj specjalistę o ten produkt

            Newsletter

            Chcesz otrzymywać informacje o nowościach
            Wpisz swój adres e-mail