Medium* SFP WDM 1.25G, SM SC, 3km TX1310

Wszystkie dane techniczne

Biuro obsługi klienta: +48 34 333 67 76

Zakupy hurtowe - Kupuj ten produkt w cenach hurtowych: Panel B2B

Dostępność: Dostepny

Cena:

44,55 zł z VAT (36,22 zł netto)

  • Koszt przesyłki: od 18,45
  • Darmowa dostawa od kwoty 2000,00 zł

Opis produktu

                                                                                          Medium* SFP WDM 1.25G, SM SC, 3km TX1310


Port1x 1,25 Gbps SC SM
Długość fali TX1310
Długość fali RX1550
Zasięg portu16dB (3km)
Okablowanie portu8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wave Division Multiplexing (WDM)tak
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)nie
Typ modułu
SFP
Okres gwarancji24 miesięce

Produkty z tej samej kategorii

SFP-RJ45-SM, 100m

SFP-RJ45-SM, 100m

Skonsultuj z handlowcem109,57 zł z VAT (89,08 zł netto)

    SFP-WDM-SC-SM 1550/1310, 40km

    SFP-WDM-SC-SM 1550/1310, 40km

    Skonsultuj z handlowcem135,52 zł z VAT (110,18 zł netto)

      Medium* SFP WDM 1.25G, SM SC, 20km TX1550

      Medium* SFP WDM 1.25G, SM SC, 20km TX1550

      Dostepny52,79 zł z VAT (42,92 zł netto)

        SFP+ WDM OPTEC, 10G, SM LC, 40KM 1310, DDM

        SFP+ WDM OPTEC, 10G, SM LC, 40KM 1310, DDM

        Dostepny702,63 zł z VAT (571,24 zł netto)

          SFP-WDM-SC-SM 1310/1550, 20km, DDM

          SFP-WDM-SC-SM 1310/1550, 20km, DDM

          Skonsultuj z handlowcem86,87 zł z VAT (70,63 zł netto)

            Zapytaj specjalistę o ten produkt

            Wypełnij formularz

            weryfikator

            Wypełnij formularz

            Zapytaj specjalistę o ten produkt

            Newsletter

            Chcesz otrzymywać informacje o nowościach
            Wpisz swój adres e-mail