Filtry:

Cena

-

Producent

Nowe technologie wywarły duży wpływ na komfort codziennego życia. Dlatego też celem naszej firmy jest dostarczenie komponentów, które pozwolą na bezpieczne i wygodne korzystanie z rozwiązań teleinformatycznych.

W tej kategorii naszego sklepu przygotowaliśmy dla Klientów osprzęt pozwalający na pracę ze światłowodem. Transmisja sygnału za pomocą tego medium optycznego umożliwia niewiarygodnie szybkie przesyłanie wszelkich informacji.

Technika światłowodowa

Przewód ten charakteryzuje się dużą i różnorodną przepustowością, która może wynosić 10/100, a nawet 1000 Mb/s. Technika ta znajduje zastosowanie m.in. w telekomunikacji, telewizji kablowej oraz w celach medycznych.

Impulsy światła umożliwiające obiór sygnałów dzielą się na jednomodowe lub wielomodowe. W zależności od zastosowanych komponentów (powłoki) mogą być instalowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Najlepszy wybór na rynku

W naszej ofercie Klienci znajdą niezawodne produkty najlepszych marek. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem sprzętów od Mikrotik, Solarix, Piomar, Infomir – Mag, Madex, Fiberfox, TP-Link, D-link i wielu innych. Udostępniamy możliwość wyszukania produktów danej marki poprzez filtry znajdujące się nad produktami. W naszym sklepie znajdują się setki artykułów, które pomogą przy pracach takich jak:

 • układanie przewodów,
 • zarabianie złącz,
 • instalacja i konfiguracja sprzętu.

Co więcej, stałym Klientom umożliwiamy dostęp do indywidualnego panelu wraz z interesującymi i korzystnymi zniżkami m.in. na sprzęt wykorzystywany przy instalacji światłowodów.

Nasza oferta obejmuje m.in. adaptery, rozdzielacze, komponenty montażowe (śruby, blachy itp.), dostosowane do różnych warunków i miejsc przewody, czyszczarki do złączy, a także osprzęt wspomagający taki jak ładowarki i zasilacze oraz wiele innych produktów, w tym również czyszczących (specjalistyczne ściereczki).

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą akcesoriów do techniki światłowodowej - w przypadku pytań doświadczeni konsultanci z przyjemnością udzielą wskazówek i odpowiedzą na pytania naszych Klientów.

Technika światłowodowa

Gilotyna Jilong KL-21F

Gilotyna Jilong KL-21F

Skonsultuj z handlowcem516,75 zł z VAT (420,12 zł netto)

  Gilotynka Jilong KL-21B z pojemnikiem

  Gilotynka Jilong KL-21B z pojemnikiem

  W dostawie1 924,67 zł z VAT (1 564,77 zł netto)

   Holdery SOC (Splice-On-Connector) - zestaw do spawarek Jilong, typ SC-2

   Holdery SOC (Splice-On-Connector) - zestaw do spawarek Jilong, typ SC-2

   Skonsultuj z handlowcem292,96 zł z VAT (238,18 zł netto)

    Spawarka światłowodowa JILONG KL-300T, obcinarka, stripper, zapasowa para elektrod, akcesoria

    Spawarka światłowodowa JILONG KL-300T, obcinarka, stripper, zapasowa para elektrod, akcesoria

    Skonsultuj z handlowcem1 322,50 zł z VAT (1 075,20 zł netto)

     Spawarka światłowodowa Jilong KL-500

     Spawarka światłowodowa Jilong KL-500

     Skonsultuj z handlowcem17 194,08 zł z VAT (13 978,93 zł netto)

      Ostatnio oglądałeś

      Newsletter

      Chcesz otrzymywać informacje o nowościach
      Wpisz swój adres e-mail