FIBRAIN patchcord SC/APC-SC/APC 7m SX

Wszystkie dane techniczne

Biuro obsługi klienta: +48 34 333 67 76

Zakupy hurtowe - Kupuj ten produkt w cenach hurtowych: Panel B2B

Dostępność: Dostepny

Cena:

31,23 zł z VAT (25,39 zł netto)

  • Koszt przesyłki: od 18,45
  • Darmowa dostawa od kwoty 2000,00 zł

Opis produktu

Patchcordy abonenckie Fibrain są krótkimi odcinkami kabli używanych w sieci FTTH, przeznaczonych do połączeń pomiędzy ONT a gniazdem abonenckim. Kable te posiadają powłokę LSOH zrobioną z tworzywa sztucznego trudnopalnego i nie wydzielającego trujących gazów w przypadku pożaru. Dlatego też są bezpieczne dla zastosowań wewnątrzbudynkowych. Dzięki specjalnej, wzmocnionej konstrukcji posiadają większą niż klasyczne patchcordy odporność mechaniczną, nawet do 1000 N. Dodatkowo stosując odpowiedni rodzaj włókna odpornego na zginanie kabel abonencki można bardzo elastycznie i dyskretnie wpasować w wystrój każdego wnętrza, nie zaburzając jego wyglądu

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 20m

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 20m

Dostepny48,71 zł z VAT (39,60 zł netto)

    Patchcord SC/APC-SC/APC G657A2 15M SX

    Patchcord SC/APC-SC/APC G657A2 15M SX

    Dostepny19,20 zł z VAT (15,61 zł netto)

      Medium* patchcord SC/APC-SC/UPC, 2m, DX, G657A LSZH

      Medium* patchcord SC/APC-SC/UPC, 2m, DX, G657A LSZH

      Skonsultuj z handlowcem17,22 zł z VAT (14,00 zł netto)

        FIBRAIN patchcord SC/APC-SC/APC 20m SX

        FIBRAIN patchcord SC/APC-SC/APC 20m SX

        Dostepny43,12 zł z VAT (35,06 zł netto)

          Medium* patchcord SC/APC-SC/UPC, 10m, DX 652D, LSZH

          Medium* patchcord SC/APC-SC/UPC, 10m, DX 652D, LSZH

          Skonsultuj z handlowcem19,30 zł z VAT (15,69 zł netto)

            Zapytaj specjalistę o ten produkt

            Wypełnij formularz

            weryfikator

            Wypełnij formularz

            Zapytaj specjalistę o ten produkt

            Newsletter

            Chcesz otrzymywać informacje o nowościach
            Wpisz swój adres e-mail