logo
Zaloguj się Zarejestruj się Koszyk: 0,00 zł
Wyszukaj po nazwie

Wyszukaj po producencie
- 260
- IP
- UPS
- PLC
07-12-2016, 09:16
Nowe wkładki SFP i SFP+ marki Medium

wkładki
PROMOCJE
DBII Networks F20 PRO
121,77 zł z VAT
152,38 zł
99,00 zł netto
Router bezprzewodowy 300Mbps WRT-300
59,04 zł z VAT
52,90 zł
48,00 zł netto
Repeater WiFi 300Mbps 8level WRP-300
67,65 zł z VAT
58,42 zł
55,00 zł netto
Bramka/Router VoIP 8level IPG-801
127,92 zł z VAT
110,45 zł
104,00 zł netto
500-7622GE2GC Signamax management switch 22x 1G RJ45+ 2x 1G Combo
1 168,50 zł z VAT
1 290,48 zł
950,00 zł netto
AP Tonze AW-6660 2,4/5 GHz
158,67 zł z VAT
241,50 zł
129,00 zł netto
NAJNOWSZE PROPOZYCJE
nowosc
Medium* SFP+ WDM 10G, SM LC, DDM 40km TX1330
638,86 zł z VAT
519,40 zł netto
nowosc
Medium* splitter PLC 1/4 SC/APC, 1m
0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
nowosc
Światłowód uniwersalny Solarix DROP1000 1f
0,92 zł z VAT
0,75 zł netto
nowosc
P3310B Industrial Optical Line Terminal (OLT)
3 321,00 zł z VAT
2 700,00 zł netto
SZYBKI KONTAKT
Dział handlowy
Adrian Łapaj
GG: 59444270
tel. +48 608 376 300
alapaj@alfaextranet.pl

Marcin Ciesielski
GG: 10274267
tel.: +48 608 376 100
mciesielski@alfaextranet.pl
Dział Techniczny
Adam Kobiela
GG: 9281820
tel. +48 608 376 500
akobiela@alfaextranet.pl
Biuro
Ela Respondek
GG: 902226
tel: +48 34 333 67 76
biuro@alfaextranet.pl
Logistyka
Mateusz Michalczyk
GG: 8392044
mmichalczyk@alfaextranet.pl
Towar dnia
5,01 zł z VAT
4,07 zł netto

Z myślą o Twojej wygodzie, oferujemy możliwość sfinansowania zakupów poprzez firmę Grenkeleasing w leasingu online.
więcej »
Chcesz otrzymywac informacje o nowościach ?
Wpisz swój adres e-mail!

:: Wybierz grupę ::


Paczki są wysyłane firmą kurierską DHL
Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które zależne są od sposobu zapłaty jak i wartości zamówienia. Zestawienie kosztów przedstawia poniższa tabelka.*
Pobranie
17,00 zł
Przedpłata
13,00 zł
*Tabela nie uwzględnia przesyłek paletowych oraz ponad gabarytowych. Podane kwoty są kwotami netto. Tabela określa stawki za przesyłki dostarczane od poniedziałku do piątku.
Zamówienia powyżej wartości 2000,00 zł wysyłane są GRATIS
( tylko przy przedpłacie )
PODGLĄD ZAMÓWIENIA
Aby sprawdzić status zamówienia Wpisz jego unikalny numer
Oprogramowanie KQS.store | Designed by sucro.pl© Alfa Extranet . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.