logo
Zaloguj się Zarejestruj się Koszyk: 0,00 zł
Wyszukaj po nazwie

Wyszukaj po producencie
- 260
- IP
- UPS
- PLC
07-12-2016, 09:16
Nowe wkładki SFP i SFP+ marki Medium

wkładki
26-07-2016, 15:20
Nowe produkty ułatwiające montaż instalacji w naszej ofercie:

Link
PROMOCJE
Bramka Voip Signamax 065-9800
613,77 zł z VAT
1 156,90 zł
499,00 zł netto
DBII Networks F20 PRO
121,77 zł z VAT
152,38 zł
99,00 zł netto
Tonze PC-686X
86,10 zł z VAT
95,45 zł
70,00 zł netto
065-1176B WDM Media Converter - 10/100 to 100BaseFX, SM/SC, 20 km
319,80 zł z VAT
312,80 zł
260,00 zł netto
500-7622GE2GC Signamax management switch 22x 1G RJ45+ 2x 1G Combo
1 168,50 zł z VAT
1 290,48 zł
950,00 zł netto
BMAX-CPE-ODU-PRO- DMe-SA-3.5 BreezeMAX Outdoor CPE DMe
1 105,77 zł z VAT
999,00 zł
899,00 zł netto
NAJNOWSZE PROPOZYCJE
Wtyk RJ45 kat.6 FTP
0,95 zł z VAT
0,77 zł netto
MikroTik NetMetal RB922UAGS 5HPacT NM 802.11ac
488,01 zł z VAT
396,76 zł netto
Medium* pigtail SC/PC 1m G657A, PVC
3,70 zł z VAT
3,01 zł netto
nowosc
Mikrorurka 14/10 mm
2,14 zł z VAT
1,74 zł netto
nowosc
Frez tworzywowy do styropionu
11,51 zł z VAT
9,36 zł netto
SZYBKI KONTAKT
Dział handlowy
Adrian Łapaj
GG: 59444270
tel. +48 608 376 300
alapaj@alfaextranet.pl

Marcin Ciesielski
GG: 10274267
tel.: +48 608 376 100
mciesielski@alfaextranet.pl
Dział Techniczny
Adam Kobiela
GG: 9281820
tel. +48 608 376 500
akobiela@alfaextranet.pl
Biuro
Ela Respondek
GG: 902226
tel: +48 34 333 67 76
biuro@alfaextranet.pl
Logistyka
Mateusz Michalczyk
GG: 8392044
mmichalczyk@alfaextranet.pl
Towar dnia
8,72 zł z VAT
7,09 zł netto

Z myślą o Twojej wygodzie, oferujemy możliwość sfinansowania zakupów poprzez firmę Grenkeleasing w leasingu online.
więcej »
Chcesz otrzymywac informacje o nowościach ?
Wpisz swój adres e-mail!

:: Wybierz grupę ::


Paczki są wysyłane firmą kurierską DHL
Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które zależne są od sposobu zapłaty jak i wartości zamówienia. Zestawienie kosztów przedstawia poniższa tabelka.*
Pobranie
17,00 zł
Przedpłata
13,00 zł
*Tabela nie uwzględnia przesyłek paletowych oraz ponad gabarytowych. Podane kwoty są kwotami netto. Tabela określa stawki za przesyłki dostarczane od poniedziałku do piątku.
Zamówienia powyżej wartości 2000,00 zł wysyłane są GRATIS
( tylko przy przedpłacie )
PODGLĄD ZAMÓWIENIA
Aby sprawdzić status zamówienia Wpisz jego unikalny numer
Oprogramowanie KQS.store | Designed by sucro.pl© Alfa Extranet . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.