logo
Zaloguj się Zarejestruj się Koszyk: 0,00 zł
Wyszukaj po nazwie

Wyszukaj po producencie
- 260
- IP
- UPS
- PLC
22-12-2016, 14:39
07-12-2016, 09:16
Nowe wkładki SFP i SFP+ marki Medium

wkładki
PROMOCJE
065-1176B WDM Media Converter - 10/100 to 100BaseFX, SM/SC, 20 km
319,80 zł z VAT
312,80 zł
260,00 zł netto
Huawei HG8245 GPON
332,10 zł z VAT
304,00 zł
270,00 zł netto
RouterBoard 1100AHx2
0,00 zł z VAT
975,35 zł
0,00 zł netto
065-9400s Signamax VoIP Gateway, 1xWAN, 4xLAN, 4xFXs
244,77 zł z VAT
537,25 zł
199,00 zł netto
8level WRT-150
45,51 zł z VAT
39,35 zł
37,00 zł netto
Bramka Voip Signamax 065-9800
613,77 zł z VAT
1 156,90 zł
499,00 zł netto
NAJNOWSZE PROPOZYCJE
nowosc
Kołek rozporowy z wkrętem sześciokątnym
23,35 zł z VAT
18,98 zł netto
nowosc
TP-Link  SG2008
229,95 zł z VAT
186,95 zł netto
nowosc
Spawarka światłowodowa FiberFox Mini-4S
0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
Medium* pigtail SC/PC 1m, G657A, LSZH
3,70 zł z VAT
3,01 zł netto
nowosc
Mikrorurka 14/10 mm
2,14 zł z VAT
1,74 zł netto
SZYBKI KONTAKT
Dział handlowy
Adrian Łapaj
GG: 59444270
tel. +48 608 376 300
alapaj@alfaextranet.pl

Marcin Ciesielski
GG: 10274267
tel.: +48 608 376 100
mciesielski@alfaextranet.pl
Dział Techniczny
Adam Kobiela
GG: 9281820
tel. +48 608 376 500
akobiela@alfaextranet.pl
Biuro
Ela Respondek
GG: 902226
tel: +48 34 333 67 76
biuro@alfaextranet.pl
Logistyka
Mateusz Michalczyk
GG: 8392044
mmichalczyk@alfaextranet.pl
Towar dnia
5,01 zł z VAT
4,07 zł netto

Z myślą o Twojej wygodzie, oferujemy możliwość sfinansowania zakupów poprzez firmę Grenkeleasing w leasingu online.
więcej »
Chcesz otrzymywac informacje o nowościach ?
Wpisz swój adres e-mail!

:: Wybierz grupę ::


Paczki są wysyłane firmą kurierską DHL
Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które zależne są od sposobu zapłaty jak i wartości zamówienia. Zestawienie kosztów przedstawia poniższa tabelka.*
Pobranie
17,00 zł
Przedpłata
13,00 zł
*Tabela nie uwzględnia przesyłek paletowych oraz ponad gabarytowych. Podane kwoty są kwotami netto. Tabela określa stawki za przesyłki dostarczane od poniedziałku do piątku.
Zamówienia powyżej wartości 2000,00 zł wysyłane są GRATIS
( tylko przy przedpłacie )
PODGLĄD ZAMÓWIENIA
Aby sprawdzić status zamówienia Wpisz jego unikalny numer
Oprogramowanie KQS.store | Designed by sucro.pl© Alfa Extranet . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.