logo
Zaloguj się Zarejestruj się Koszyk: 0,00 zł
Wyszukaj po nazwie

Wyszukaj po producencie
- PLC
- UPS
14-06-2018, 12:55
Zapraszamy do zakupów nowych urządzeń działających w standardzie ad. Urządzenia LHG-60ad są świetnym rozwiązaniem na mosty w zaszumionych lokalizacjach.


12-10-2017, 13:02
Od listopada nowe urządzenia MAG322 oraz MAG351 w naszej ofercie !!!

mag351
mag322

Pełna oferta urządzeń STB znajduje się w zakładce IPTV (link poniżej):

dekodery
PROMOCJE
065-1000 Mini Media Converters ST Multimode
116,85 zł z VAT
117,88 zł
95,00 zł netto
500-7612GE2GS Signamax rackmount managed switch 12x 1G + 2x 1G SFP
707,25 zł z VAT
661,25 zł
575,00 zł netto
065-9400s Signamax VoIP Gateway, 1xWAN, 4xLAN, 4xFXs
244,77 zł z VAT
537,25 zł
199,00 zł netto
Repeater WiFi 300Mbps 8level WRP-300
67,65 zł z VAT
58,42 zł
55,00 zł netto
065-1176A 10/100 to 100BaseFX, SM/SC, 20 km, Tx=1310 nm; Rx=1550 nm
319,80 zł z VAT
312,80 zł
260,00 zł netto
8level WRT-150
45,51 zł z VAT
39,35 zł
37,00 zł netto
NAJNOWSZE PROPOZYCJE
nowosc
D-LINK DIR-825/EE Dwupasmowy router Wi‑Fi AC1200
232,47 zł z VAT
189,00 zł netto
IPTV set-top-box MAG-254W2
516,60 zł z VAT
420,00 zł netto
HUAWEI MA5683T GPON OLT
0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
nowosc
Legrand KEOR MULTIPLUG 600VA GN. FR
377,89 zł z VAT
307,23 zł netto
SZYBKI KONTAKT
Dział handlowy
Grzegorz Kowalczyk
GG: 59444270
tel.: +48 608 376 300
gkowalczyk@alfaextranet.pl

Marcin Ciesielski
GG: 10274267
tel.: +48 608 376 100
mciesielski@alfaextranet.pl

Adam Kobiela
GG: 9281820
tel. +48 608 376 500
akobiela@alfaextranet.pl

Dział Techniczny
Adam Kobiela
GG: 9281820
tel. +48 608 376 500
akobiela@alfaextranet.pl
Biuro
GG: 902226
tel: +48 733 277 775
biuro@alfaextranet.pl
Logistyka
Piotr Siwiorek
GG: 8392044
tel: +48 731 977 775
psiwiorek@alfaextranet.pl
Towar dnia
92,25 zł z VAT
81,00 zł
75,00 zł netto

Generalny dystrybutor sprzętu sieciowego marki MikroTik
oferta »
Chcesz otrzymywac informacje o nowościach ?
Wpisz swój adres e-mail!

:: Wybierz grupę ::


Paczki są wysyłane firmą kurierską DHL
Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które zależne są od sposobu zapłaty jak i wartości zamówienia. Zestawienie kosztów przedstawia poniższa tabelka.*
Pobranie
17,00 zł
Przedpłata
13,00 zł
*Tabela nie uwzględnia przesyłek paletowych oraz ponad gabarytowych. Podane kwoty są kwotami netto. Tabela określa stawki za przesyłki dostarczane od poniedziałku do piątku.
Zamówienia powyżej wartości 2000,00 zł wysyłane są GRATIS
( tylko przy przedpłacie )
PODGLĄD ZAMÓWIENIA
Aby sprawdzić status zamówienia Wpisz jego unikalny numer
Oprogramowanie KQS.store | Designed by sucro.pl© Alfa Extranet . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.