logo
Zaloguj się Zarejestruj się Koszyk: 0,00 zł
Wyszukaj po nazwie

Wyszukaj po producencie
- PLC
- UPS
12-10-2017, 13:02
Od listopada nowe urządzenia MAG322 oraz MAG351 w naszej ofercie !!!

mag351
mag322

Pełna oferta urządzeń STB znajduje się w zakładce IPTV (link poniżej):

dekodery
19-05-2017, 11:35

Z miłą chęcią informujemy, że od dnia dzisiejszego w naszej ofercie pojawiły się nowe urządzenia firmy MikroTik.

PROMOCJE
065-9400s Signamax VoIP Gateway, 1xWAN, 4xLAN, 4xFXs
244,77 zł z VAT
537,25 zł
199,00 zł netto
500-7612GE2GS Signamax rackmount managed switch 12x 1G + 2x 1G SFP
707,25 zł z VAT
661,25 zł
575,00 zł netto
8level Router bezprzewodowy 300Mbps WRT-300
59,04 zł z VAT
52,90 zł
48,00 zł netto
Tonze PC-686X
86,10 zł z VAT
95,45 zł
70,00 zł netto
8level WRT-150
45,51 zł z VAT
39,35 zł
37,00 zł netto
065-1000 Mini Media Converters ST Multimode
116,85 zł z VAT
117,88 zł
95,00 zł netto
NAJNOWSZE PROPOZYCJE
nowosc
Kasetka (moduł) 12 x SC Simplex
27,06 zł z VAT
22,00 zł netto
HUAWEI-MA5608T GPON OLT
20 295,00 zł z VAT
16 500,00 zł netto
ZTE ZXA10 C320
0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
nowosc
MikroTik LHG 2
201,78 zł z VAT
164,05 zł netto
SZYBKI KONTAKT
Dział handlowy
Adrian Łapaj
GG: 59444270
tel. +48 608 376 300
alapaj@alfaextranet.pl

Marcin Ciesielski
GG: 10274267
tel.: +48 608 376 100
mciesielski@alfaextranet.pl
Dział Techniczny
Adam Kobiela
GG: 9281820
tel. +48 608 376 500
akobiela@alfaextranet.pl
Biuro
GG: 902226
tel: +48 34 333 67 76
biuro@alfaextranet.pl
Logistyka
Towar dnia
92,25 zł z VAT
81,00 zł
75,00 zł netto

Generalny dystrybutor sprzętu sieciowego marki MikroTik
oferta »
Chcesz otrzymywac informacje o nowościach ?
Wpisz swój adres e-mail!

:: Wybierz grupę ::


Paczki są wysyłane firmą kurierską DHL
Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które zależne są od sposobu zapłaty jak i wartości zamówienia. Zestawienie kosztów przedstawia poniższa tabelka.*
Pobranie
17,00 zł
Przedpłata
13,00 zł
*Tabela nie uwzględnia przesyłek paletowych oraz ponad gabarytowych. Podane kwoty są kwotami netto. Tabela określa stawki za przesyłki dostarczane od poniedziałku do piątku.
Zamówienia powyżej wartości 2000,00 zł wysyłane są GRATIS
( tylko przy przedpłacie )
PODGLĄD ZAMÓWIENIA
Aby sprawdzić status zamówienia Wpisz jego unikalny numer
Oprogramowanie KQS.store | Designed by sucro.pl© Alfa Extranet . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.