logo
Zaloguj się Zarejestruj się
Koszyk: 0,00 zł
Wyszukaj po nazwie
Wyszukaj po producencie
                      - PLC
                      - UPS
                      Filtry
                      Cena
                      - 
                      Producent
                      Cellco
                      Dasan
                      Dlink
                      Extralink
                      FCA
                      FiberFox
                      Fibrain
                      Halny
                      Haupa
                      Huawei
                      Inno
                      Jilong
                      Mantar
                      Medium
                      MikroTik
                      Netis
                      OEM
                      Optec
                      Optix
                      Signamax
                      Solarix
                      Sumitomo
                      Telcom
                      TeleFonika
                      TP-LINK
                      Ubiquiti
                      Ultipulse
                      ZTE
                      Katalog
                      Sortowanie:
                      Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 37
                      065-1000 Mini Media Converters ST Multimode
                      116,85 zł z VAT
                      117,88 zł
                      95,00 zł netto
                      065-1100 10BaseT/100BaseTX to 100BaseFX; ST
                      169,74 zł z VAT
                      138,00 zł netto
                      065-1176A 10/100 to 100BaseFX, SM/SC, 20 km, Tx=1310 nm; Rx=1550 nm
                      319,80 zł z VAT
                      312,80 zł
                      260,00 zł netto
                      065-1176B WDM Media Converter - 10/100 to 100BaseFX, SM/SC, 20 km
                      319,80 zł z VAT
                      312,80 zł
                      260,00 zł netto
                      Adapter E2000/APC sm, simplex
                      9,58 zł z VAT
                      7,79 zł netto
                      Adapter FC/UPC, SM simplex
                      2,77 zł z VAT
                      2,25 zł netto
                      Adapter LC DX SM
                      5,54 zł z VAT
                      4,50 zł netto
                      Adapter LC/APC (SC duplex mount), SM, QUAD
                      9,14 zł z VAT
                      7,43 zł netto
                      Adapter LC/LC SM
                      4,31 zł z VAT
                      3,50 zł netto
                      Adapter LC/UPC duplex MM
                      4,81 zł z VAT
                      3,91 zł netto
                      Adapter SC APC SX SM
                      1,85 zł z VAT
                      1,50 zł netto
                      Adapter SC DX MM
                      2,90 zł z VAT
                      2,36 zł netto
                      Adapter SC DX SM APC
                      3,32 zł z VAT
                      2,70 zł netto
                      Adapter SC DX SM PC
                      3,57 zł z VAT
                      2,90 zł netto
                      Adapter SC SX MM
                      1,85 zł z VAT
                      1,50 zł netto
                      Adapter SC SX SM
                      1,85 zł z VAT
                      1,50 zł netto
                      Adapter ST SX MM
                      6,77 zł z VAT
                      5,50 zł netto
                      Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 / 37
                      SZYBKI KONTAKT
                      Dział handlowy
                      Michał Wieluński
                      GG: 59444270
                      tel.: +48 608 376 300
                      mwielunski@alfaextranet.pl

                      Marcin Ciesielski
                      GG: 10274267
                      tel.: +48 608 376 100
                      mciesielski@alfaextranet.pl

                      Paweł Wasilewski
                      GG: 9281820
                      tel. +48 608 376 500
                      pwasilewski@alfaextranet.pl

                      Dział Techniczny
                      Paweł Wasilewski
                      GG: 9281820
                      tel. +48 608 376 500
                      pwasilewski@alfaextranet.pl
                      Biuro
                      GG: 902226
                      tel: +48 733 277 775
                      biuro@alfaextranet.pl
                      Logistyka
                      Piotr Siwiorek
                      GG: 8392044
                      tel: +48 731 977 775
                      psiwiorek@alfaextranet.pl
                      B2B

                      B2B alfaextranet
                      b2b »

                      Generalny dystrybutor sprzętu sieciowego marki MikroTik
                      oferta »
                      Chcesz otrzymywac informacje o nowościach ?
                      Wpisz swój adres e-mail!

                      :: Wybierz grupę ::


                      Przechowalnia
                      Brak produktów w przechowalni
                      Paczki są wysyłane firmą kurierską DHL
                      Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które zależne są od sposobu zapłaty jak i wartości zamówienia. Zestawienie kosztów przedstawia poniższa tabelka.*
                      Pobranie
                      17,00 zł
                      Przedpłata
                      13,00 zł
                      *Tabela nie uwzględnia przesyłek paletowych oraz ponad gabarytowych. Podane kwoty są kwotami netto. Tabela określa stawki za przesyłki dostarczane od poniedziałku do piątku.
                      Zamówienia powyżej wartości 2000,00 zł wysyłane są GRATIS
                      ( tylko przy przedpłacie )
                      PODGLĄD ZAMÓWIENIA
                      Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
                      Oprogramowanie KQS.store | Designed by sucro.pl© Alfa Extranet . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.