logo
Zaloguj się Zarejestruj się Koszyk: 0,00 zł
Wyszukaj po nazwie

Wyszukaj po producencie
- PLC
- UPS
INFORMACJE O PRODUKCIE
Huawei HG8120C GPON ONU 1xGE, 1xFE, 1xPOTS
Dostępność:
Producent: Huawei
 
159,92 zł. z VAT

130,02 zł. netto
 
Ilość
OPIS PRODUKTU
Huawei HG8120C GPON ONU 1xGE, 1xFE, 1xPOTS
Końcówka światłowodowa Huawei Hg8120C przeznaczona do sieci GPON wyposażona w 1 port Gb Ethernet, 1 port 100Mb Ethernet, w jedno złącze VoIP oraz w Uplinkowe złącze SC/UPC (niebieskie). Końcówka posiada funkcję NAT.
NEGOCJUJ CENĘ
Negocjacja ceny
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoja propozycja cenowa lub pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
SZYBKI KONTAKT
Dział handlowy
Adrian Łapaj
GG: 59444270
tel. +48 608 376 300
alapaj@alfaextranet.pl

Marcin Ciesielski
GG: 10274267
tel.: +48 608 376 100
mciesielski@alfaextranet.pl
Dział Techniczny
Adam Kobiela
GG: 9281820
tel. +48 608 376 500
akobiela@alfaextranet.pl
Biuro
GG: 902226
tel: +48 34 333 67 76
biuro@alfaextranet.pl
Logistyka
Towar dnia
92,25 zł z VAT
81,00 zł
75,00 zł netto

Generalny dystrybutor sprzętu sieciowego marki MikroTik
oferta »
Chcesz otrzymywac informacje o nowościach ?
Wpisz swój adres e-mail!

:: Wybierz grupę ::


Paczki są wysyłane firmą kurierską DHL
Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które zależne są od sposobu zapłaty jak i wartości zamówienia. Zestawienie kosztów przedstawia poniższa tabelka.*
Pobranie
17,00 zł
Przedpłata
13,00 zł
*Tabela nie uwzględnia przesyłek paletowych oraz ponad gabarytowych. Podane kwoty są kwotami netto. Tabela określa stawki za przesyłki dostarczane od poniedziałku do piątku.
Zamówienia powyżej wartości 2000,00 zł wysyłane są GRATIS
( tylko przy przedpłacie )
PODGLĄD ZAMÓWIENIA
Aby sprawdzić status zamówienia Wpisz jego unikalny numer
Oprogramowanie KQS.store | Designed by sucro.pl© Alfa Extranet . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.