logo
Zaloguj się Zarejestruj się Koszyk: 0,00 zł
Wyszukaj po nazwie

Wyszukaj po producencie
- PLC
- UPS
INFORMACJE O PRODUKCIE
Huawei HG8347r EPON ONU 1POTS+1GE+3FE+USB+WiFi
Dostępność:
Producent: Huawei
 
180,44 zł. z VAT

146,70 zł. netto
 
OPIS PRODUKTU

Huawei HG8347r EPON ONU 1POTS+1GE+3FE+USB+WiFi

Technologia

EPON

Złącze światłowodowe

SC/UPC Class B+/PX20+

Inne złącza

1POTS+1GE+3FE+USB+WiFi

WiFi

2×2 MIMO 802.11b/g/n

Zysk anten WiFi

2dBi

Wymiary

176mm×138mm×28mm

Zasilanie

Parametry zasilacza: 11-14V DC,1A
Wejście zasilacza:150V~264V AC,50Hz~60Hz

Temperatura pracy

0℃~+40℃ 5%~95%,bez kondensacji

Sposób chłodzenia

Chłodzenie pasywne

Ilość MAC

1024

IPv4 przepustowość

Przez NAT do 1Gbps

IPv6 przepustowość

1Gbps

Sposób konfiguracji

Telnet、WEB、TR069

Obsługiwane protokoły VOIP

SIP、H.248

Wersja oprogramowania

V300R016C10

NEGOCJUJ CENĘ
Negocjacja ceny
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoja propozycja cenowa lub pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
SZYBKI KONTAKT
Dział handlowy
Adrian Łapaj
GG: 59444270
tel. +48 608 376 300
alapaj@alfaextranet.pl

Marcin Ciesielski
GG: 10274267
tel.: +48 608 376 100
mciesielski@alfaextranet.pl
Dział Techniczny
Adam Kobiela
GG: 9281820
tel. +48 608 376 500
akobiela@alfaextranet.pl
Biuro
GG: 902226
tel: +48 34 333 67 76
biuro@alfaextranet.pl
Logistyka
Piotr Siwiorek
GG: 8392044
tel: +48 731 977 775
psiwiorek@alfaextranet.pl
Towar dnia
92,25 zł z VAT
81,00 zł
75,00 zł netto

Generalny dystrybutor sprzętu sieciowego marki MikroTik
oferta »
Chcesz otrzymywac informacje o nowościach ?
Wpisz swój adres e-mail!

:: Wybierz grupę ::


Paczki są wysyłane firmą kurierską DHL
Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które zależne są od sposobu zapłaty jak i wartości zamówienia. Zestawienie kosztów przedstawia poniższa tabelka.*
Pobranie
17,00 zł
Przedpłata
13,00 zł
*Tabela nie uwzględnia przesyłek paletowych oraz ponad gabarytowych. Podane kwoty są kwotami netto. Tabela określa stawki za przesyłki dostarczane od poniedziałku do piątku.
Zamówienia powyżej wartości 2000,00 zł wysyłane są GRATIS
( tylko przy przedpłacie )
PODGLĄD ZAMÓWIENIA
Aby sprawdzić status zamówienia Wpisz jego unikalny numer
Oprogramowanie KQS.store | Designed by sucro.pl© Alfa Extranet . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.