logo
Zaloguj się Zarejestruj się
Koszyk: 0,00 zł
Wyszukaj po nazwie

Wyszukaj po producencie
                      - PLC
                      - UPS
                      INFORMACJE O PRODUKCIE
                      065-1000 Mini Media Converters ST Multimode
                      Dostępność:
                      Producent: Signamax
                       
                      116,85 zł z VAT
                      117,88 zł
                      95,00 zł netto
                       
                      Ilość:
                      OPIS PRODUKTU

                      System Signamax mini konwerterów swiatłowodowych stanowi inteligentne rozwiązanie dla łączności światłowodowej, gdy prostota i małe koszty są priorytetowe. Te konwertery są zaprojektowane by działać zarówno w standardzie 10BaseT oraz 100BaseTX Fast Ethernet. Plug-and-play pozwala na łatwe połączenie. Każdy media konwerter zawiera 10/100 BaseT / TX łacznik RJ -45 z Auto - MDIX zdolny dla dogodnego połaczenia. Wbudowany przełacznik 10/100 umożliwia połączenie kabla światłowodowego 100 Mbps do sieci standardu 10BaseT albo 100BaseTX, równocześnie pozostając kompatybilny ze standradem 100BaseFX.


                      10/100 Mini światłowodowy media konwerter
                      NUMER SERYJNYOPISDOKUMENTACJA
                      065-100010/100BaseT/TX do 100BaseFX, Multimode/ST, 2 km Mini KonwerterDownload

                      SPECYFIKACJA STOSOWANE STANDARDY
                      IEEE 802.3 10BaseT
                      IEEE 802.3u 100BaseTX
                      IEEE 802.3u 100BaseFX

                      WŁAŚCIWOŚCI
                      Latency: <4.2 µs (LIFO)
                      Throughput @ 100Base: 148,809 pps (64-byte packets)

                      PORTY
                      Models 065-1000/1010/1020/1020ED/1020XLD:
                      1 Auto-MDIX twisted-pair port - standard IEEE 802.3 10BaseT & IEEE 802.3u 100BaseTX; Kategoria kabli 5 lub więcej, 100m max. odległość dla 100BaseTX,
                      Kategoria kabli 3 lub więcej, 100m max. odległość dla 10BaseT
                      plus
                      1 port światłowodowy - standard IEEE 802.3u 100BaseFX ; 62.5/125 or 50/125 micron wielomodowy kabel światłowodowy, 2,000m max. odległosci (Models 065-1010 & 065-1010)
                      or
                      1 port światłowodowy - standard IEEE 802.3u 100BaseFX ; 9/125 micron jednomodowy kabel światłowodowy, spanning: 20 km max. odległosci (Model 065-1020)
                      or 40 km max. odległości (Model 065-1020ED)
                      or 75 km max. odległości (Model 065-1020XLD)

                      OZNACZENIA LED
                      Per Port - LNK/ACT TX, LNK/ACT FX
                      Two LEDs total

                      WYMIARY FIZYCZNE
                      Wymiary obudowy: 3.15"L x 2.13"W x 0.87"H (80mm x 54mm x 22mm)
                      Waga: 0.27 pounds (122 grams)

                      Bezpieczeństwo
                      UL Listed
                      NEGOCJUJ CENĘ
                      Negocjacja ceny
                      Imię i nazwisko:
                      E-mail:
                      Twoja propozycja cenowa lub pytanie:
                      Wpisz kod widoczny na obrazku:
                      weryfikator
                      SZYBKI KONTAKT
                      Dział handlowy
                      Grzegorz Kowalczyk
                      GG: 59444270
                      tel.: +48 608 376 300
                      gkowalczyk@alfaextranet.pl

                      Marcin Ciesielski
                      GG: 10274267
                      tel.: +48 608 376 100
                      mciesielski@alfaextranet.pl

                      Adam Kobiela
                      GG: 9281820
                      tel. +48 608 376 500
                      akobiela@alfaextranet.pl

                      Dział Techniczny
                      Adam Kobiela
                      GG: 9281820
                      tel. +48 608 376 500
                      akobiela@alfaextranet.pl
                      Biuro
                      GG: 902226
                      tel: +48 733 277 775
                      biuro@alfaextranet.pl
                      Logistyka
                      Piotr Siwiorek
                      GG: 8392044
                      tel: +48 731 977 775
                      psiwiorek@alfaextranet.pl
                      B2B

                      B2B alfaextranet
                      b2b »

                      Generalny dystrybutor sprzętu sieciowego marki MikroTik
                      oferta »
                      Chcesz otrzymywac informacje o nowościach ?
                      Wpisz swój adres e-mail!

                      :: Wybierz grupę ::


                      Przechowalnia
                      Brak produktów w przechowalni
                      Paczki są wysyłane firmą kurierską DHL
                      Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które zależne są od sposobu zapłaty jak i wartości zamówienia. Zestawienie kosztów przedstawia poniższa tabelka.*
                      Pobranie
                      17,00 zł
                      Przedpłata
                      13,00 zł
                      *Tabela nie uwzględnia przesyłek paletowych oraz ponad gabarytowych. Podane kwoty są kwotami netto. Tabela określa stawki za przesyłki dostarczane od poniedziałku do piątku.
                      Zamówienia powyżej wartości 2000,00 zł wysyłane są GRATIS
                      ( tylko przy przedpłacie )
                      PODGLĄD ZAMÓWIENIA
                      Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
                      Oprogramowanie KQS.store | Designed by sucro.pl© Alfa Extranet . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.