logo
Zaloguj się Zarejestruj się
Koszyk: 0,00 zł
Wyszukaj po nazwie

Wyszukaj po producencie
                      - PLC
                      - UPS
                      INFORMACJE O PRODUKCIE
                      065-1176A 10/100 to 100BaseFX, SM/SC, 20 km, Tx=1310 nm; Rx=1550 nm
                      Dostępność:
                      Producent: Signamax
                       
                      319,80 zł z VAT
                      312,80 zł
                      260,00 zł netto
                       
                      Ilość:
                      OPIS PRODUKTU

                      Media Converters z Link Fault Signaling umożliwają  danym przesyłananym przez dwa włokna kabla światłowodowego korzystać z jednego włokna dzięki wykorzystaniu różnego spektrum światła do przenoszenia danych w obu kierunkach jednoczesnie.

                      Technologia ta podwaja wydajność sieci optycznej firmy, jednocześnie minimalizując koszta poprzez eliminację lub opóźnienie wprowadzenia dodatkowych linii  światłowodowych. Konwertery te są dostępne tylko w wersji singlemode, span do 20 km (modele 065-1176a-1176B i 065) Jako że wykorzystywane  są dwa niezależne spektra światła, muszą być używane w parach A/B. Każdy WDM Media Converter zawiera port 10/100BaseT/TX RJ-45 z autonegocjacją oraz funkcję store-and-forward. Funkcja auto-MDIX została również zaimplementowana  dla wygodnego połączenia.Signamax Connectivity Systems’ Switching Single Fiber Wave Division Multiplexing (WDM)

                      Charakterystyka

                      Signamax 065-1176A WDM Media Converter - 10/100 to 100BaseFX, SM/SC, 20 km, Tx=1310 nm; Rx=1550 nm
                       
                      Dane techniczne

                      • Port Speed [?] : 100Mbps
                      • Type of Fiber Cable [?] : Singlemode
                      • Type of Fiber Connector [?] : SC
                      • Management Type [?] : None
                      • Rack Mountable [?] : Yes
                      • DIN Rail Mountable [?] : No
                      • Hardened Design [?] : No
                      • Power Supply [?] : External
                      NEGOCJUJ CENĘ
                      Negocjacja ceny
                      Imię i nazwisko:
                      E-mail:
                      Twoja propozycja cenowa lub pytanie:
                      Wpisz kod widoczny na obrazku:
                      weryfikator
                      SZYBKI KONTAKT
                      Dział handlowy
                      Grzegorz Kowalczyk
                      GG: 59444270
                      tel.: +48 608 376 300
                      gkowalczyk@alfaextranet.pl

                      Marcin Ciesielski
                      GG: 10274267
                      tel.: +48 608 376 100
                      mciesielski@alfaextranet.pl

                      Adam Kobiela
                      GG: 9281820
                      tel. +48 608 376 500
                      akobiela@alfaextranet.pl

                      Dział Techniczny
                      Adam Kobiela
                      GG: 9281820
                      tel. +48 608 376 500
                      akobiela@alfaextranet.pl
                      Biuro
                      GG: 902226
                      tel: +48 733 277 775
                      biuro@alfaextranet.pl
                      Logistyka
                      Piotr Siwiorek
                      GG: 8392044
                      tel: +48 731 977 775
                      psiwiorek@alfaextranet.pl
                      B2B

                      B2B alfaextranet
                      b2b »

                      Generalny dystrybutor sprzętu sieciowego marki MikroTik
                      oferta »
                      Chcesz otrzymywac informacje o nowościach ?
                      Wpisz swój adres e-mail!

                      :: Wybierz grupę ::


                      Przechowalnia
                      Brak produktów w przechowalni
                      Paczki są wysyłane firmą kurierską DHL
                      Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które zależne są od sposobu zapłaty jak i wartości zamówienia. Zestawienie kosztów przedstawia poniższa tabelka.*
                      Pobranie
                      17,00 zł
                      Przedpłata
                      13,00 zł
                      *Tabela nie uwzględnia przesyłek paletowych oraz ponad gabarytowych. Podane kwoty są kwotami netto. Tabela określa stawki za przesyłki dostarczane od poniedziałku do piątku.
                      Zamówienia powyżej wartości 2000,00 zł wysyłane są GRATIS
                      ( tylko przy przedpłacie )
                      PODGLĄD ZAMÓWIENIA
                      Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
                      Oprogramowanie KQS.store | Designed by sucro.pl© Alfa Extranet . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.