logo
Zaloguj się Zarejestruj się Koszyk: 0,00 zł
Wyszukaj po nazwie
Wyszukaj po producencie
- PLC
- UPS
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 / 3
065-77CWDM1610 Mini GBIC modul LC Singlemode
613,77 zł z VAT
499,00 zł netto
E-SFP-1.25-LC-MM-1310-02
76,01 zł z VAT
61,80 zł netto
E-SFP-1.25-LC-SM-1310-10
87,70 zł z VAT
71,30 zł netto
E-SFP-1.25-LC-SM-1310-20
87,70 zł z VAT
71,30 zł netto
E-SFP-1.25-LC-SM-1310-30
87,70 zł z VAT
71,30 zł netto
GBIC WDM, 1.25G, SM SC, 20km, TX1310
133,86 zł z VAT
108,83 zł netto
GBIC WDM, 1.25G, SM SC, 3km, TX 1310
112,02 zł z VAT
91,07 zł netto
Hisense LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+ 1.25G
190,63 zł z VAT
154,98 zł netto
Medium* SFP 1.25G, SM LC, 20km TX1310
56,32 zł z VAT
45,79 zł netto
Medium* SFP WDM 1.25G, SM LC, 20km TX1310
72,16 zł z VAT
58,67 zł netto
Medium* SFP WDM 1.25G, SM LC, 20km TX1550
72,16 zł z VAT
58,67 zł netto
Medium* SFP WDM 1.25G, SM LC, 3km TX1310
54,87 zł z VAT
44,61 zł netto
Medium* SFP WDM 1.25G, SM LC, 3km TX1550
54,87 zł z VAT
44,61 zł netto
Medium* SFP WDM 1.25G, SM SC, 20km TX1310
120,54 zł z VAT
98,00 zł netto
Medium* SFP WDM 1.25G, SM SC, 20km TX1550
120,54 zł z VAT
98,00 zł netto
Medium* SFP WDM 1.25G, SM SC, 3km TX1310
95,94 zł z VAT
78,00 zł netto
Strona: [1] 2 3 / 3
SZYBKI KONTAKT
Dział handlowy
Adrian Łapaj
GG: 59444270
tel. +48 608 376 300
alapaj@alfaextranet.pl

Marcin Ciesielski
GG: 10274267
tel.: +48 608 376 100
mciesielski@alfaextranet.pl
Dział Techniczny
Adam Kobiela
GG: 9281820
tel. +48 608 376 500
akobiela@alfaextranet.pl
Biuro
GG: 902226
tel: +48 34 333 67 76
biuro@alfaextranet.pl
Logistyka
Towar dnia
99,63 zł z VAT
81,00 zł netto

Generalny dystrybutor sprzętu sieciowego marki MikroTik
oferta »
Chcesz otrzymywac informacje o nowościach ?
Wpisz swój adres e-mail!

:: Wybierz grupę ::


Paczki są wysyłane firmą kurierską DHL
Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które zależne są od sposobu zapłaty jak i wartości zamówienia. Zestawienie kosztów przedstawia poniższa tabelka.*
Pobranie
17,00 zł
Przedpłata
13,00 zł
*Tabela nie uwzględnia przesyłek paletowych oraz ponad gabarytowych. Podane kwoty są kwotami netto. Tabela określa stawki za przesyłki dostarczane od poniedziałku do piątku.
Zamówienia powyżej wartości 2000,00 zł wysyłane są GRATIS
( tylko przy przedpłacie )
PODGLĄD ZAMÓWIENIA
Aby sprawdzić status zamówienia Wpisz jego unikalny numer
Oprogramowanie KQS.store | Designed by sucro.pl© Alfa Extranet . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.