logo
Zaloguj się Zarejestruj się Koszyk: 0,00 zł
Wyszukaj po nazwie
Wyszukaj po producencie
- PLC
- UPS
Katalog produktów
Sortuj według:
Producent: Signamax, TP-LINK
Strona: [1] / 1
065-1000 Mini Media Converters ST Multimode
116,85 zł z VAT
117,88 zł
95,00 zł netto
065-1100 10BaseT/100BaseTX to 100BaseFX; ST
169,74 zł z VAT
138,00 zł netto
065-1176A 10/100 to 100BaseFX, SM/SC, 20 km, Tx=1310 nm; Rx=1550 nm
319,80 zł z VAT
312,80 zł
260,00 zł netto
065-1176B WDM Media Converter - 10/100 to 100BaseFX, SM/SC, 20 km
319,80 zł z VAT
312,80 zł
260,00 zł netto
Konwerter światłowodowy MC200CM
155,67 zł z VAT
126,56 zł netto
TP-Link MC111CS konwerter
148,79 zł z VAT
120,97 zł netto
TP-Link MC112CS konwerter
146,57 zł z VAT
119,16 zł netto
TP-Link MC220L konwerter
91,65 zł z VAT
74,51 zł netto
Strona: [1] / 1
SZYBKI KONTAKT
Dział handlowy
Adrian Łapaj
GG: 59444270
tel. +48 608 376 300
alapaj@alfaextranet.pl

Marcin Ciesielski
GG: 10274267
tel.: +48 608 376 100
mciesielski@alfaextranet.pl
Dział Techniczny
Adam Kobiela
GG: 9281820
tel. +48 608 376 500
akobiela@alfaextranet.pl
Biuro
GG: 902226
tel: +48 34 333 67 76
biuro@alfaextranet.pl
Logistyka
Towar dnia
99,63 zł z VAT
81,00 zł netto

Generalny dystrybutor sprzętu sieciowego marki MikroTik
oferta »
Chcesz otrzymywac informacje o nowościach ?
Wpisz swój adres e-mail!

:: Wybierz grupę ::


Paczki są wysyłane firmą kurierską DHL
Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które zależne są od sposobu zapłaty jak i wartości zamówienia. Zestawienie kosztów przedstawia poniższa tabelka.*
Pobranie
17,00 zł
Przedpłata
13,00 zł
*Tabela nie uwzględnia przesyłek paletowych oraz ponad gabarytowych. Podane kwoty są kwotami netto. Tabela określa stawki za przesyłki dostarczane od poniedziałku do piątku.
Zamówienia powyżej wartości 2000,00 zł wysyłane są GRATIS
( tylko przy przedpłacie )
PODGLĄD ZAMÓWIENIA
Aby sprawdzić status zamówienia Wpisz jego unikalny numer
Oprogramowanie KQS.store | Designed by sucro.pl© Alfa Extranet . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.