logo
Zaloguj się Zarejestruj się
Koszyk: 0,00 zł
Wyszukaj po nazwie
Wyszukaj po producencie
                      - PLC
                      - UPS
                      Filtry
                      Cena
                      - 
                      Producent
                      Optix
                      Signamax
                      Katalog
                      Sortowanie:
                      Producent: Optix, Signamax
                      Strona: [1] / 1
                      FC50-2/2-1M Dupleks MM 50/125 ST/ST. 1m
                      25,17 zł z VAT
                      20,46 zł netto
                      FC50-2/2-2M Dupleks MM 50/125 ST/ST. 2m
                      27,66 zł z VAT
                      22,49 zł netto
                      FC50-2/2-3M Dupleks MM 50/125 ST/ST. 3m
                      29,96 zł z VAT
                      24,36 zł netto
                      FC50-2/2-5M Dupleks MM 50/125 ST/ST. 5m
                      33,86 zł z VAT
                      27,53 zł netto
                      FC50-4/2-1M MM Dupleks 50/125 ST/SC, 1m
                      31,12 zł z VAT
                      25,30 zł netto
                      FC50-4/2-2M MM Dupleks 50/125 ST/SC, 2m
                      24,56 zł z VAT
                      19,97 zł netto
                      FC50-4/2-3M MM Dupleks 50/125 ST/SC, 3m
                      32,53 zł z VAT
                      26,45 zł netto
                      FC50-4/2-5M MM Dupleks 50/125 ST/SC, 5m
                      36,10 zł z VAT
                      29,35 zł netto
                      FC50-4/4-1M MM Dupleks 50/125 SC/SC, 1m
                      36,15 zł z VAT
                      29,39 zł netto
                      FC50-4/4-2M MM Dupleks 50/125 SC/SC, 2m
                      29,11 zł z VAT
                      23,67 zł netto
                      FC50-4/4-3M MM Dupleks 50/125 SC/SC, 3m
                      36,03 zł z VAT
                      29,29 zł netto
                      FC50-4/4-5M MM Dupleks 50/125 SC/SC, 5m
                      53,25 zł z VAT
                      43,29 zł netto
                      Patchcord LC/UPC - LC/UPC, MM, duplex 20m
                      73,37 zł z VAT
                      59,65 zł netto
                      Patchcord LC/UPC-SC/UPC, MM(OM2), DX, 1m
                      20,77 zł z VAT
                      16,89 zł netto
                      Patchcord LC/UPC-SC/UPC, MM(OM2), DX, 3m
                      28,06 zł z VAT
                      22,81 zł netto
                      Patchcord LC/UPC-SC/UPC, MM(OM3), DX, 1m
                      24,08 zł z VAT
                      19,58 zł netto
                      Patchcord LC/UPC-SC/UPC, MM(OM3), DX, 3m
                      29,77 zł z VAT
                      24,20 zł netto
                      Patchcord LC/UPC-SC/UPC, MM, duplex, 2M
                      23,59 zł z VAT
                      19,18 zł netto
                      Patchcord mm lc/upc-lc/upc duplex 3m
                      25,52 zł z VAT
                      20,75 zł netto
                      Strona: [1] / 1
                      SZYBKI KONTAKT
                      Dział handlowy
                      Grzegorz Kowalczyk
                      GG: 59444270
                      tel.: +48 608 376 300
                      gkowalczyk@alfaextranet.pl

                      Marcin Ciesielski
                      GG: 10274267
                      tel.: +48 608 376 100
                      mciesielski@alfaextranet.pl

                      Adam Kobiela
                      GG: 9281820
                      tel. +48 608 376 500
                      akobiela@alfaextranet.pl

                      Dział Techniczny
                      Adam Kobiela
                      GG: 9281820
                      tel. +48 608 376 500
                      akobiela@alfaextranet.pl
                      Biuro
                      GG: 902226
                      tel: +48 733 277 775
                      biuro@alfaextranet.pl
                      Logistyka
                      Piotr Siwiorek
                      GG: 8392044
                      tel: +48 731 977 775
                      psiwiorek@alfaextranet.pl
                      B2B

                      B2B alfaextranet
                      b2b »

                      Generalny dystrybutor sprzętu sieciowego marki MikroTik
                      oferta »
                      Chcesz otrzymywac informacje o nowościach ?
                      Wpisz swój adres e-mail!

                      :: Wybierz grupę ::


                      Przechowalnia
                      Brak produktów w przechowalni
                      Paczki są wysyłane firmą kurierską DHL
                      Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które zależne są od sposobu zapłaty jak i wartości zamówienia. Zestawienie kosztów przedstawia poniższa tabelka.*
                      Pobranie
                      17,00 zł
                      Przedpłata
                      13,00 zł
                      *Tabela nie uwzględnia przesyłek paletowych oraz ponad gabarytowych. Podane kwoty są kwotami netto. Tabela określa stawki za przesyłki dostarczane od poniedziałku do piątku.
                      Zamówienia powyżej wartości 2000,00 zł wysyłane są GRATIS
                      ( tylko przy przedpłacie )
                      PODGLĄD ZAMÓWIENIA
                      Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
                      Oprogramowanie KQS.store | Designed by sucro.pl© Alfa Extranet . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.