logo
Zaloguj się Zarejestruj się
Koszyk: 0,00 zł
Wyszukaj po nazwie
Wyszukaj po producencie
                      - PLC
                      - UPS
                      Filtry
                      Cena
                      - 
                      Katalog
                      Sortowanie:
                      Strona: [1] / 1
                      Patchcord E2000/APC -SC/UPC 3M, duplex, SM
                      68,76 zł z VAT
                      55,90 zł netto
                      Patchcord E2000/APC-E2000/APC duplex 2m
                      97,18 zł z VAT
                      79,01 zł netto
                      Patchcord E2000/APC-E2000/APC duplex 5m
                      52,23 zł z VAT
                      42,46 zł netto
                      Patchcord E2000/APC-LC/APC 1m DX SM
                      103,01 zł z VAT
                      83,75 zł netto
                      Patchcord E2000/APC-LC/UPC 9/125 duplex 10m
                      45,51 zł z VAT
                      37,00 zł netto
                      Patchcord E2000/APC-LC/UPC, SM duplex 1m
                      66,31 zł z VAT
                      53,91 zł netto
                      Patchcord E2000/APC-LC/UPC, SM, Duplex, 2m
                      68,72 zł z VAT
                      55,87 zł netto
                      Patchcord E2000/APC-SC/APC duplex 1m
                      70,80 zł z VAT
                      57,56 zł netto
                      Patchcord E2000/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m
                      38,67 zł z VAT
                      31,44 zł netto
                      Patchcord E2000/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m
                      56,84 zł z VAT
                      46,21 zł netto
                      Patchcord E2000/APC-SC/UPC, SM, simplex 1m
                      37,15 zł z VAT
                      30,20 zł netto
                      Patchcord OPTO e2000/APC-LC/UPC, SM, duplex 5m
                      75,55 zł z VAT
                      61,42 zł netto
                      Strona: [1] / 1
                      SZYBKI KONTAKT
                      Dział handlowy
                      Grzegorz Kowalczyk
                      GG: 59444270
                      tel.: +48 608 376 300
                      gkowalczyk@alfaextranet.pl

                      Marcin Ciesielski
                      GG: 10274267
                      tel.: +48 608 376 100
                      mciesielski@alfaextranet.pl

                      Adam Kobiela
                      GG: 9281820
                      tel. +48 608 376 500
                      akobiela@alfaextranet.pl

                      Dział Techniczny
                      Adam Kobiela
                      GG: 9281820
                      tel. +48 608 376 500
                      akobiela@alfaextranet.pl
                      Biuro
                      GG: 902226
                      tel: +48 733 277 775
                      biuro@alfaextranet.pl
                      Logistyka
                      Piotr Siwiorek
                      GG: 8392044
                      tel: +48 731 977 775
                      psiwiorek@alfaextranet.pl
                      B2B

                      B2B alfaextranet
                      b2b »

                      Generalny dystrybutor sprzętu sieciowego marki MikroTik
                      oferta »
                      Chcesz otrzymywac informacje o nowościach ?
                      Wpisz swój adres e-mail!

                      :: Wybierz grupę ::


                      Przechowalnia
                      Brak produktów w przechowalni
                      Paczki są wysyłane firmą kurierską DHL
                      Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które zależne są od sposobu zapłaty jak i wartości zamówienia. Zestawienie kosztów przedstawia poniższa tabelka.*
                      Pobranie
                      17,00 zł
                      Przedpłata
                      13,00 zł
                      *Tabela nie uwzględnia przesyłek paletowych oraz ponad gabarytowych. Podane kwoty są kwotami netto. Tabela określa stawki za przesyłki dostarczane od poniedziałku do piątku.
                      Zamówienia powyżej wartości 2000,00 zł wysyłane są GRATIS
                      ( tylko przy przedpłacie )
                      PODGLĄD ZAMÓWIENIA
                      Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
                      Oprogramowanie KQS.store | Designed by sucro.pl© Alfa Extranet . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.