logo
Zaloguj się Zarejestruj się Koszyk: 0,00 zł
Wyszukaj po nazwie
Wyszukaj po producencie
- PLC
- UPS
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Patchcord E2000/APC -SC/UPC 3M, duplex, SM
74,28 zł z VAT
60,39 zł netto
Patchcord E2000/APC-E2000/APC duplex 2m
97,18 zł z VAT
79,01 zł netto
Patchcord E2000/APC-E2000/APC duplex 5m
99,31 zł z VAT
80,74 zł netto
Patchcord E2000/APC-LC/APC 1m DX SM
103,01 zł z VAT
83,75 zł netto
Patchcord E2000/APC-LC/UPC 9/125 duplex 10m
45,51 zł z VAT
37,00 zł netto
Patchcord E2000/APC-LC/UPC, SM duplex 1m
70,54 zł z VAT
57,35 zł netto
Patchcord E2000/APC-LC/UPC, SM, Duplex, 2m
73,90 zł z VAT
60,08 zł netto
Patchcord E2000/APC-SC/APC duplex 1m
70,80 zł z VAT
57,56 zł netto
Patchcord E2000/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m
72,66 zł z VAT
59,07 zł netto
Patchcord E2000/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m
56,84 zł z VAT
46,21 zł netto
Patchcord E2000/APC-SC/UPC, SM, simplex 1m
37,15 zł z VAT
30,20 zł netto
Patchcord OPTO e2000/APC-LC/UPC, SM, duplex 5m
74,70 zł z VAT
60,73 zł netto
Strona: [1] / 1
SZYBKI KONTAKT
Dział handlowy
Adrian Łapaj
GG: 59444270
tel. +48 608 376 300
alapaj@alfaextranet.pl

Marcin Ciesielski
GG: 10274267
tel.: +48 608 376 100
mciesielski@alfaextranet.pl
Dział Techniczny
Adam Kobiela
GG: 9281820
tel. +48 608 376 500
akobiela@alfaextranet.pl
Biuro
GG: 902226
tel: +48 34 333 67 76
biuro@alfaextranet.pl
Logistyka
Towar dnia
99,63 zł z VAT
81,00 zł netto

Generalny dystrybutor sprzętu sieciowego marki MikroTik
oferta »
Chcesz otrzymywac informacje o nowościach ?
Wpisz swój adres e-mail!

:: Wybierz grupę ::


Paczki są wysyłane firmą kurierską DHL
Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które zależne są od sposobu zapłaty jak i wartości zamówienia. Zestawienie kosztów przedstawia poniższa tabelka.*
Pobranie
17,00 zł
Przedpłata
13,00 zł
*Tabela nie uwzględnia przesyłek paletowych oraz ponad gabarytowych. Podane kwoty są kwotami netto. Tabela określa stawki za przesyłki dostarczane od poniedziałku do piątku.
Zamówienia powyżej wartości 2000,00 zł wysyłane są GRATIS
( tylko przy przedpłacie )
PODGLĄD ZAMÓWIENIA
Aby sprawdzić status zamówienia Wpisz jego unikalny numer
Oprogramowanie KQS.store | Designed by sucro.pl© Alfa Extranet . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.