logo
Zaloguj się Zarejestruj się Koszyk: 0,00 zł
Wyszukaj po nazwie

Wyszukaj po producencie
- PLC
- UPS
Wyszukiwarka (odnaleziono: 94) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 5 / 5
Medium* Adapter lc/apc dx, sm
1,17 zł z VAT
0,95 zł netto
Medium* Adapter LC/LC SM DX
1,89 zł z VAT
1,54 zł netto
Medium* Adapter SC/APC DX SM
2,23 zł z VAT
1,81 zł netto
Medium* Adapter SC/APC SX SM
1,11 zł z VAT
0,90 zł netto
Medium* Kabel aero flat 12j
1,71 zł z VAT
1,39 zł netto
Medium* Kabel aero flat 24j
2,32 zł z VAT
1,89 zł netto
Medium* Mufo-przełącznica nasłupowa b16
64,62 zł z VAT
52,54 zł netto
Medium* Mufo-przełącznica nasłupowa C16
84,00 zł z VAT
68,29 zł netto
Medium* patchcord SC/APC-SC/APC 1m, DX, G652D PVC
20,93 zł z VAT
17,02 zł netto
Strona: [1] 2 3 4 5 / 5
SZYBKI KONTAKT
Dział handlowy
Adrian Łapaj
GG: 59444270
tel. +48 608 376 300
alapaj@alfaextranet.pl

Marcin Ciesielski
GG: 10274267
tel.: +48 608 376 100
mciesielski@alfaextranet.pl
Dział Techniczny
Adam Kobiela
GG: 9281820
tel. +48 608 376 500
akobiela@alfaextranet.pl
Biuro
GG: 902226
tel: +48 34 333 67 76
biuro@alfaextranet.pl
Logistyka
Towar dnia
99,63 zł z VAT
81,00 zł netto

Generalny dystrybutor sprzętu sieciowego marki MikroTik
oferta »
Chcesz otrzymywac informacje o nowościach ?
Wpisz swój adres e-mail!

:: Wybierz grupę ::


Paczki są wysyłane firmą kurierską DHL
Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które zależne są od sposobu zapłaty jak i wartości zamówienia. Zestawienie kosztów przedstawia poniższa tabelka.*
Pobranie
17,00 zł
Przedpłata
13,00 zł
*Tabela nie uwzględnia przesyłek paletowych oraz ponad gabarytowych. Podane kwoty są kwotami netto. Tabela określa stawki za przesyłki dostarczane od poniedziałku do piątku.
Zamówienia powyżej wartości 2000,00 zł wysyłane są GRATIS
( tylko przy przedpłacie )
PODGLĄD ZAMÓWIENIA
Aby sprawdzić status zamówienia Wpisz jego unikalny numer
Oprogramowanie KQS.store | Designed by sucro.pl© Alfa Extranet . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.