logo
Zaloguj się Zarejestruj się Koszyk: 0,00 zł
Wyszukaj po nazwie

Wyszukaj po producencie
- PLC
- UPS
12-10-2017, 13:02
Od listopada nowe urządzenia MAG322 oraz MAG351 w naszej ofercie !!!

mag351
mag322

Pełna oferta urządzeń STB znajduje się w zakładce IPTV (link poniżej):

dekodery
19-05-2017, 11:35

Z miłą chęcią informujemy, że od dnia dzisiejszego w naszej ofercie pojawiły się nowe urządzenia firmy MikroTik.

PROMOCJE
Medium* Szafka 25/25/10 z polem komutacyjnym
92,25 zł z VAT
81,00 zł
75,00 zł netto
065-1176A 10/100 to 100BaseFX, SM/SC, 20 km, Tx=1310 nm; Rx=1550 nm
319,80 zł z VAT
312,80 zł
260,00 zł netto
500-7612GE2GS Signamax rackmount managed switch 12x 1G + 2x 1G SFP
707,25 zł z VAT
661,25 zł
575,00 zł netto
500-7622GE2GC Signamax management switch 22x 1G RJ45+ 2x 1G Combo
1 168,50 zł z VAT
1 290,48 zł
950,00 zł netto
ESR 1220R router engenius senao
93,48 zł z VAT
78,28 zł
76,00 zł netto
065-1176B WDM Media Converter - 10/100 to 100BaseFX, SM/SC, 20 km
319,80 zł z VAT
312,80 zł
260,00 zł netto
NAJNOWSZE PROPOZYCJE
nowosc
UBIQUITI Nanostation 5ac
216,48 zł z VAT
176,00 zł netto
nowosc
MikroTik CRS317-1G-16S+RM
1 815,48 zł z VAT
1 476,00 zł netto
nowosc
Medium* Przełącznica 24x SC Duplex
92,25 zł z VAT
75,00 zł netto
nowosc
Huawei HG8120C GPON ONU 1xGE, 1xFE, 1xPOTS
155,18 zł z VAT
126,16 zł netto
SZYBKI KONTAKT
Dział handlowy
Adrian Łapaj
GG: 59444270
tel. +48 608 376 300
alapaj@alfaextranet.pl

Marcin Ciesielski
GG: 10274267
tel.: +48 608 376 100
mciesielski@alfaextranet.pl
Dział Techniczny
Adam Kobiela
GG: 9281820
tel. +48 608 376 500
akobiela@alfaextranet.pl
Biuro
GG: 902226
tel: +48 34 333 67 76
biuro@alfaextranet.pl
Logistyka
Towar dnia
92,25 zł z VAT
81,00 zł
75,00 zł netto

Generalny dystrybutor sprzętu sieciowego marki MikroTik
oferta »
Chcesz otrzymywac informacje o nowościach ?
Wpisz swój adres e-mail!

:: Wybierz grupę ::


Paczki są wysyłane firmą kurierską DHL
Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które zależne są od sposobu zapłaty jak i wartości zamówienia. Zestawienie kosztów przedstawia poniższa tabelka.*
Pobranie
17,00 zł
Przedpłata
13,00 zł
*Tabela nie uwzględnia przesyłek paletowych oraz ponad gabarytowych. Podane kwoty są kwotami netto. Tabela określa stawki za przesyłki dostarczane od poniedziałku do piątku.
Zamówienia powyżej wartości 2000,00 zł wysyłane są GRATIS
( tylko przy przedpłacie )
PODGLĄD ZAMÓWIENIA
Aby sprawdzić status zamówienia Wpisz jego unikalny numer
Oprogramowanie KQS.store | Designed by sucro.pl© Alfa Extranet . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.