logo
Zaloguj się Zarejestruj się Koszyk: 0,00 zł
Wyszukaj po nazwie

Wyszukaj po producencie
- PLC
- UPS
14-06-2018, 12:55
Zapraszamy do zakupów nowych urządzeń działających w standardzie ad. Urządzenia LHG-60ad są świetnym rozwiązaniem na mosty w zaszumionych lokalizacjach.


12-10-2017, 13:02
Od listopada nowe urządzenia MAG322 oraz MAG351 w naszej ofercie !!!

mag351
mag322

Pełna oferta urządzeń STB znajduje się w zakładce IPTV (link poniżej):

dekodery
PROMOCJE
Medium* Szafka 25/25/10 z polem komutacyjnym
92,25 zł z VAT
81,00 zł
75,00 zł netto
8level WRT-150
45,51 zł z VAT
39,35 zł
37,00 zł netto
065-1176A 10/100 to 100BaseFX, SM/SC, 20 km, Tx=1310 nm; Rx=1550 nm
319,80 zł z VAT
312,80 zł
260,00 zł netto
Tonze PC-686X
86,10 zł z VAT
95,45 zł
70,00 zł netto
AP Tonze AW-6660 2,4/5 GHz
158,67 zł z VAT
241,50 zł
129,00 zł netto
Bramka Voip Signamax 065-9800
613,77 zł z VAT
1 156,90 zł
499,00 zł netto
NAJNOWSZE PROPOZYCJE
nowosc
Kasetka (moduł) 12 x SC Simplex
27,06 zł z VAT
22,00 zł netto
nowosc
MikroTik wAP R
360,39 zł z VAT
293,00 zł netto
nowosc
Legrand KEOR MULTIPLUG 800VA GN. FR
472,60 zł z VAT
384,23 zł netto
nowosc
Legrand KEOR MULTIPLUG 600VA GN. FR
377,89 zł z VAT
307,23 zł netto
SZYBKI KONTAKT
Dział handlowy
Adrian Łapaj
GG: 59444270
tel. +48 608 376 300
alapaj@alfaextranet.pl

Marcin Ciesielski
GG: 10274267
tel.: +48 608 376 100
mciesielski@alfaextranet.pl
Dział Techniczny
Adam Kobiela
GG: 9281820
tel. +48 608 376 500
akobiela@alfaextranet.pl
Biuro
GG: 902226
tel: +48 34 333 67 76
biuro@alfaextranet.pl
Logistyka
Piotr Siwiorek
GG: 8392044
tel: +48 731 977 775
psiwiorek@alfaextranet.pl
Towar dnia
92,25 zł z VAT
81,00 zł
75,00 zł netto

Generalny dystrybutor sprzętu sieciowego marki MikroTik
oferta »
Chcesz otrzymywac informacje o nowościach ?
Wpisz swój adres e-mail!

:: Wybierz grupę ::


Paczki są wysyłane firmą kurierską DHL
Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które zależne są od sposobu zapłaty jak i wartości zamówienia. Zestawienie kosztów przedstawia poniższa tabelka.*
Pobranie
17,00 zł
Przedpłata
13,00 zł
*Tabela nie uwzględnia przesyłek paletowych oraz ponad gabarytowych. Podane kwoty są kwotami netto. Tabela określa stawki za przesyłki dostarczane od poniedziałku do piątku.
Zamówienia powyżej wartości 2000,00 zł wysyłane są GRATIS
( tylko przy przedpłacie )
PODGLĄD ZAMÓWIENIA
Aby sprawdzić status zamówienia Wpisz jego unikalny numer
Oprogramowanie KQS.store | Designed by sucro.pl© Alfa Extranet . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.